Dětské závody

Pro dvě nejstarší dětské kategorie jsme se rozhodli prodloužit závod (80 m plavání, 1,5 km kolo, 500 m běh), aby lépe odpovídal jejich výkonnosti. A pro snažší organizaci závodu jsme pro ně připravili i webovou registraci, letos poprvé včetně možnosti objednání trička (vyžaduje platbu předem, viz níže).

Pro letošní rok je kapacita stanovena na 20 dětí. Registrace pro mladší závodníky (závody bez plavání) bude probíhat na místě – více informací níže.

Vypsané kategorie pro nejdelší závod dle ročníku narození jsou:
2005/2006
2007/2008

Harmonogram dětských závodů

08:30-08:50 Registrace pro kategorii 2009 a mladší
09:00-10:00 Start kategorie 2009 a mladší, vyhlášení průběžně
12:30-12:50 Prezence/registrace pro kategorii 2005-2008
12:50-13:00 Rozprava pro dětskou kategorii 2005-2008
13:00 Start kategorie 2005-2008
14:00-14:30 Vyhlášení výsledků hlavního závodu včetně dětského závodu r. 2005-2008

 

Ostatní kategorie a orientační délky závodů

2009/10 400 m kolo, 200 m běh
2011/12 300 m kolo, 200 m běh
2013/14 100 m kolo, 100 m běh
2015 a mladší 100 m běh

Registrace do dětského závodu kategorie r. 2005-2008

Kapacita 20 dětí

[Náhled]

Cena startovného: 20,- Kč

pravidly závodu.
Startovné se hradí na místě.

Triček:

Platební údaje, prosíme uhraďte do 14 dní:
Číslo účtu: 2801420653/2010
Variabilní symbol:
Částka:




Tričko je inspirováno Vyžlovským vodníkem, který je stálým obyvatelem Vyžlovského koupaliště a účastníkem všech dosavadních ročníků ŽM 🙂
Letos chceme na dvacetiny sjednocovat, ne rozdělovat, takže tričko nabízíme v jednotné variantě pro všechny.

Startovní listina

Jméno Ročník Klub
Matěj Máša 2007 SKV
Michal Hurník 2005
Lenka Hurníková 2006
Veronika Hallerová 2005
Adéla Chmelíková 2007 Sokol Dolní Počernice
Marek Krátký 2008 Praha 4 Kamýk
Kateřina Krátká 2006 Praha 4 Kamýk
Jakub Záruba 2006
Anna Štibingrová 2006 Louňovice
Kateřina Tomková 2007 Louňovice
Matyáš Tomek 2005 Louňovice
Bára Baštová 2007 Louňovice

VÝSLEDKY DĚTSKÝCH ZÁVODŮ 2019

2015 a ml. 100 m běh
1. Nela Kotková 00:33
2. Klára Klimentová 00:35
3. Rozárka Nachtmanová 00:38
4. Anna Janečková 00:39
5. Valerie Šimůnková 00:40
6.-10. Jiří Rollo 00:42-0:50
Tadeáš Zíka
Mia Růžička
Tomáš Pokorný
Adam Benda

2013/14 100 m kolo, 100 m běh
1. Jan Bláha 0:58
2. Eliška Suchánková 1:03
3. Tomáš Lang 1:11
4. Barbora Pokorná 1:14
5. Adam Křenek 1:26
6. Kryštof Benda 1:35

2011/12 300 m kolo, 200 m běh
1. Hugo Tejnora 2:37
2. Anežka Kautová 2:48
3. Veronika Pokorná 2:56

2009/10 400 m kolo, 200 m běh
1. Juan Varela Hába 2:38
2. Martin Bláha 2:40
3. František Beneš 2:42
4. Vojtěch Vávra 2:47
5. Hubert Tejnora 2:51
6. Matheas Hejda 2:53
7. Matěj Tomek 2:55
8. Anička Suchánková 3:02
9. Tomáš Bláha 3:03

2005/08 80 m plavání, 1500 m kolo, 500 m běh
Výsledky online na Irontime.cz

VÝSLEDKY DĚTSKÝCH ZÁVODŮ 2018

2014 a mladší 100 m běh
1. Josefína Pelikánová 00:40
2. Klára Klimentová 00:41
3. Johanka Šmídová 00:42
4. Nela Kotková 00:44
5. Kristýna Štětková 00:46
6. Adam Křenek 00:48
7. Štěpán Křenek 00:50

2012/13 100 m kolo, 100 m běh
1. Martin Kliment 01:09
2. Tomáš Křenek 01:13
3. Matěj Vedral 01:23
4. Kryštof Benda 01:27
5. Matěj Malík 01:30
6. Edita Malovcová 01:35

2010/11 300 m kolo, 200 m běh
1. František Beneš 02:30
2. Elizabeth Pelikánová 02:50
3. Robert Řasa 02:52
4. Adéla Klimentová 02:55

2008/09 400 m kolo, 200 m běh
1. Marek Krátký 02:40
2. Marek Jun 03:10
3. Matyáš Benda 03:11
4. Kateřina Zárubová 03:28
5. Adéla Hallerová 03:33
6. Karin Hašplová 03:36

2004/07 80 m plavání, 1800 m kolo, 700 m běh
Výsledky online na Irontime.cz

VÝSLEDKY DĚTSKÝCH ZÁVODŮ 2017

2013 a mladší 100 m běh
1. Tomáš Křenek 00:35
2. Anastázie Bímová 00:36
3. Johana Šmídová 00:44
4. Jan Sládek 01:00
5. Vojtěch Jurka 01:30

2011/12 100 m kolo, 100 m běh
1. Jakub Krám 00:58
2. Kateřina Sládková 01:00
3. Tomáš Zeman 01:02
4. Hugo Tejnora 01:06
5. Vojtěch Pelikán 01:17
6. Max Holeček 01:18
7. Edita Malovcová 01:20

2009/10 300 m kolo, 200 m běh
1. Ondřej Hraba 01:57
2. Lukáš Kavan 02:05
3. Matheas Hejda 02:07
4. Hubert Tejnora 02:11
5. Ema Ulomová 02:12
6. Matěj Kubricht 02:17
7. Robert Řasa 02:17
8. Beatrix Trčová 02:18
9. Kateřina Zárubová 02:19
10. Adéla Hallerová 02:21
11. Nikola Kopáčová 02:22
12. Kristýna Zemanová 02:25
13. František Beneš 02:25
14. Antonín Feldek 02:30
15. Michael Kohout 02:30
16. Rozálie Pelikánová 02:31
17. Matěj Kopáček 02:33

2007/08 400 m kolo, 200 m běh
1. Matěj Máša 02:01
2. Ondřej Tykal 02:09
3. Jan Krám 02:58

2003/06 80 m plavání, 1800 m kolo, 700 m běh
Výsledky online na Irontime.cz

OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2016 – „DĚTI BOJOVALY O MEDAILE DEŠTI NAVZDORY“

Po loňské premiéře jsme letos na Železném muži v odpoledních hodinách opět připravili závody pro nastupující závodníky a závodnice. Špatné počasí jistě odradilo další potenciální účastníky, ale i přesto se do závodů zapojilo přes 40 dětí. Děti srdnatě bojovaly a některé z nich ukázaly, že se v budoucnu určitě mohou zúčastnit i závodů v dospělé kategorii.

Kategorie byly přizpůsobeny dětské výkonnosti a tak plavaly pouze 2 nejstarší kategorie. Výkony nejstarších ukazují, že jim areál Koupaliště začíná být malý a proto už pomalu začínáme plánovat, jak bychom trať pro nejstarší děti mohli rozšířit.

VÝSLEDKY DĚTSKÝCH ZÁVODŮ 2016

2012 a mladší 100 m běh
1. Hugo Tejnora 0:34
2. Cyril Hromas 0:37
3. Martin Kliment 0:39
4. Katka Svobodová 0:42
5. Kateřina Davidová 0:44
6. Vojta Jurka 1:20

2010/11 100 m kolo, 100 m běh
1. Anna Dřízhalová 1:07
2. Jakub Szohe 1:08
3. Eliáš Novák 1:12
4. Laura Štípková 1:17
5. Petr Bronec 1:39
6. Líza Pelikánová 1:56
7. Vojtěch Pelikán 3:56

2008/09 300 m kolo, 200 m běh
1. Marek Krátký 2:20
2. Sebastian Král 2:34
3. Ondřej Hraba 2:35
3. Jakub Cibulka 2:35
5. Filip Hrouda 2:40
6. Ema Ulomová 2:44
7. Filip Beneš 2:48
8. Lukáš Kavan 2:52
8. Prokop Hromas 2:52
10. Hubert Tejnora 2:55
11. Sofia Kelnichová 2:57
12. Veronika Krásová 3:02
13. Barbora Broncová 3:40
14. Rozálie Pelikánová 3:45
15. Hugo Černý

2006/07 300 m kolo, 200 m běh
1. Matěj Máša 2:08
2. Richard Štípek 2:12
3. Ondřej Tykal 2:25
4. Zdeněk Hraba 2:28
5. Daniel Laštovka 2:31
6. Kateřina Krátká 2:33
7. Jan Černý 2:35
8. Klára Dřízhalová 2:36
9. Katka Krásová 2:53
10. Filip Svoboda 2:54
11. Nataly Helmichová

2004/05 60 m plavání, 600 m kolo, 300 m běh
1. Marek Krátký 6:37
2. Marek Svoboda 6:39
3. Viktor Štípek 7:08

2002/03 60 m plavání, 600 m kolo, 300 m běh
1. Tereza Krásová 7:08
2. Anna Šilhavá

VÝSLEDKY DĚTSKÝCH ZÁVODŮ 2015

2011 a mladší 100m běh
1. Tomáš Zeman 0:36
2. Tomáš Jícha 0:38
3. Vojtěch Pelikán 0:40
4. Marek Černík 0:42
5. Hubert Šunka 0:44
6. Martina Šťastná 0:46

2009/10 200m kolo, 100 m běh
1. Ema Ulomová 1:28
2. Veronika Krásová 1:36
3. Kristýna Zemanová 1:41
3. Nikola Kopáčková 1:41
4. Sára Šunková 1:42
5. Rozálie Pelikánová 1:43
6. Laura Štípková 1:47
7. Jakub Szohe 1:48
8. Elizabeth Pelikánová 1:50
8. Anna Dřízhalová 1:50
10. Pavel Černík 2:09
11. Matěj Kopáček 2:28

2007/08 400m kolo, 200 m běh
1. Ondřej Tykal 2:25
2. Klára Dřízhalová 2:36
3. Lucie Hudečková 2:39
4. Šimon Jícha 2:41
5. Štěpán Hanák 2:42
6. Kateřína Krásová 2:54
7. Filip Kysela 3:10

2005/06 400m kolo, 200 m běh
1. Richard Štípek 2:20
2. Filip Tůma 2:25

2003/04 600m kolo, 300 m běh
1. Tomáš Holík 3:30
2. Viktor Štípek 3:37
3. Milan Bado 3:41
4. Kristýna Houžvičková 4:05
5. Nikola Houžvičková 4:10
6. Filip Čákora 5:05

2001/02 60m plavání, 600m kolo, 300 běh
1. Jakub Hanák 5:03
2. Mikuláš Polívka 5:06
3. Tereza Krásová 5:53
4. Vojtěch Malý 6:14