Dětské závody

Dětské závody jsou plánovány i pro rok 2017, o jejich podobě vás budeme včas detailněji informovat.

Děti bojovaly o medaile dešti navzdory

Po loňské premiéře jsme letos na Železném muži v odpoledních hodinách opět připravili závody pro nastupující závodníky a závodnice. Špatné počasí jistě odradilo další potenciální účastníky, ale i přesto se do závodů zapojilo přes 40 dětí. Děti srdnatě bojovaly a některé z nich ukázaly, že se v budoucnu určitě mohou zúčastnit i závodů v dospělé kategorii.

Kategorie byly přizpůsobeny dětské výkonnosti a tak plavaly pouze 2 nejstarší kategorie. Výkony nejstarších ukazují, že jim areál Koupaliště začíná být malý a proto už pomalu začínáme plánovat, jak bychom trať pro nejstarší děti mohli rozšířit.

VÝSLEDKY DĚTSKÝCH ZÁVODŮ 2016

2012 a mladší 100 m běh
1. Hugo Tejnora 0:34
2. Cyril Hromas 0:37
3. Martin Kliment 0:39
4. Katka Svobodová 0:42
5. Kateřina Davidová 0:44
6. Vojta Jurka 1:20

2010/11 100 m kolo, 100 m běh
1. Anna Dřízhalová 1:07
2. Jakub Szohe 1:08
3. Eliáš Novák 1:12
4. Laura Štípková 1:17
5. Petr Bronec 1:39
6. Líza Pelikánová 1:56
7. Vojtěch Pelikán 3:56

2008/09 300 m kolo, 200 m běh
1. Marek Krátký 2:20
2. Sebastian Král 2:34
3. Ondřej Hraba 2:35
3. Jakub Cibulka 2:35
5. Filip Hrouda 2:40
6. Ema Ulomová 2:44
7. Filip Beneš 2:48
8. Lukáš Kavan 2:52
8. Prokop Hromas 2:52
10. Hubert Tejnora 2:55
11. Sofia Kelnichová 2:57
12. Veronika Krásová 3:02
13. Barbora Broncová 3:40
14. Rozálie Pelikánová 3:45
15. Hugo Černý

2006/07 300 m kolo, 200 m běh
1. Matěj Máša 2:08
2. Richard Štípek 2:12
3. Ondřej Tykal 2:25
4. Zdeněk Hraba 2:28
5. Daniel Laštovka 2:31
6. Kateřina Krátká 2:33
7. Jan Černý 2:35
8. Klára Dřízhalová 2:36
9. Katka Krásová 2:53
10. Filip Svoboda 2:54
11. Nataly Helmichová

2004/05 60 m plavání, 600 m kolo, 300 m běh
1. Marek Krátký 6:37
2. Marek Svoboda 6:39
3. Viktor Štípek 7:08

2002/03 60 m plavání, 600 m kolo, 300 m běh
1. Tereza Krásová 7:08
2. Anna Šilhavá

VÝSLEDKY DĚTSKÝCH ZÁVODŮ 2015

2011 a mladší 100m běh
1. Tomáš Zeman 0:36
2. Tomáš Jícha 0:38
3. Vojtěch Pelikán 0:40
4. Marek Černík 0:42
5. Hubert Šunka 0:44
6. Martina Šťastná 0:46

2009/10 200m kolo, 100 m běh
1. Ema Ulomová 1:28
2. Veronika Krásová 1:36
3. Kristýna Zemanová 1:41
3. Nikola Kopáčková 1:41
4. Sára Šunková 1:42
5. Rozálie Pelikánová 1:43
6. Laura Štípková 1:47
7. Jakub Szohe 1:48
8. Elizabeth Pelikánová 1:50
8. Anna Dřízhalová 1:50
10. Pavel Černík 2:09
11. Matěj Kopáček 2:28

2007/08 400m kolo, 200 m běh
1. Ondřej Tykal 2:25
2. Klára Dřízhalová 2:36
3. Lucie Hudečková 2:39
4. Šimon Jícha 2:41
5. Štěpán Hanák 2:42
6. Kateřína Krásová 2:54
7. Filip Kysela 3:10

2005/06 400m kolo, 200 m běh
1. Richard Štípek 2:20
2. Filip Tůma 2:25

2003/04 600m kolo, 300 m běh
1. Tomáš Holík 3:30
2. Viktor Štípek 3:37
3. Milan Bado 3:41
4. Kristýna Houžvičková 4:05
5. Nikola Houžvičková 4:10
6. Filip Čákora 5:05

2001/02 60m plavání, 600m kolo, 300 běh
1. Jakub Hanák 5:03
2. Mikuláš Polívka 5:06
3. Tereza Krásová 5:53
4. Vojtěch Malý 6:14