Registrace

Registrace byla uzavřena. Ženy mohou využít pro dodatečné přihlášení do úterý 26. 7. (včetně) telefonního čísla 728 884 996.
Děkujeme za pochopení.

Registrace bude spuštěna 1. května 2017. Bližší informace budou uveřejněny zhruba týden předem.

Seznam potvrzených účastníků

Jméno Kategorie
1 Martin Habina M
2 Tomáš Madej M
3 Milan Říha M50
4 Martin Doubek M
Hana Doubravova Ž
5 Soběslav Losos M50
6 Zdeněk Jurka M
7 Pavel Vokál M
8 Milan Bébr M
9 Jiří Lang M50
10 Petr Brtek M
Magdaléna Kotková Ž
11 Michal Brychta M
12 Josef Pizinger M
Dana Hübnerová Ž
Otakara Saksunová Ž
Otakara Kutičková Ž
Kateřina Doubková Ž
Klára Muranová Ž
13 Tomáš Snášel M
Tereza Pospíšilová Ž
Lucie Švorcová Ž
14 Jan Cabadaj M
10Ž Alena Stárková Ž
11Ž Barbora Zlámalová Ž
15 Josef Kettner M
12Ž Martina Franková Ž
16 Jan Stach M40
17 Jan Strnad M
18 Lukáš Saksun M
19 Zdeněk Helmich M40
20 Petr Beneš M
21 Martin Jeřela M
22 Stanislav Bureš M
23 Petr Krejčí M
24 Martin Mácha M
25 Jan Dytrych M
26 Pavel Malý M
27 Petr Malý M
28 Petr Arnstein M40
29 Lubomír Vondruška M50
30 Petr Timura M
31 Radek Černý M
13Ž Klára Hájková Ž
32 Ondřej Šilhavý M
33 Petr Sedláček M
34 Martin Polesný M
14Ž Andrea Vojnarová Ž
35 Rudolf Kostka M
36 Igor Mikula M
15Ž Petra Glazerová Ž
37 Jiří Šimanovský M50
38 Karel Mocek M
39 Daniel Janauer M40
16Ž Eva Krejčířová Ž
40 Václav Kolpek M
41 Jiří Kratochvíl M
42 Viktor Štípek M40
43 Aleš Kohout M
44 David Linhart M
45 Petr Černý M
17Ž Karolína Vondráčková Ž
46 Jan Vedral M
47 Miroslav Janáček M
48 Martin Krátký M
49 Lukáš Kučera M
50 Patrik Ihracký M
51 Petr Sórád M40
52 Luděk Bartoň M40
53 Michal Jílek M40
54 Matěj Řeháček M
55 Pavel Soukup M
56 Libor Krejčí M
57 Josef Vaňuš M
58 David Šimůnek M
59 Robert Vašíček M40
60 Jan Zounek M50
18Ž Eliška Kačírková Ž
61 Radek Pich M
62 Zdeněk Šubr M
63 David Šourek M40
64 Miroslav Sedláček M
65 Ondřej Sklenář M
19Ž Petra Vaňusová Ž
66 Lukáš Žoha M
67 Luboš Kejval M
68 Jan Morávek M
69 Pavel Češka M
70 David Vojáček M
20Ž Lucie Krátká Ž
71 Miroslav Dráb M
72 Ladislav Karas M
21Ž Anna Michálková Ž
73 Patrik Enžl M
22Ž Anna Marešová Ž
74 Jiří Machovský M
75 Václav Kadleček M
76 Ondřej Česal M
77 Jan Svoboda M50
78 Karol Novák M40
23Ž Simona Trostová Ž
79 Karel Rada M
80 Josef Zemanec M
81 Milan Růžička M
82 Jiří Zeman M40
83 Tomáš Macháček M
84 Michal Musil M
85 Daniel Bašta M40
86 Jan Hába M
87 Josef Jurka M40
88 Pavel Kohoutek M
89 Michal Švarcbach M40
90 Petr Cibulka M40
91 Jiří Anderle M
92 Tomáš Řehák M
93 David Dufek M
94 Šimon Šilhavý M
95 Ondřej Franek M
96 Martin Lívanec M
97 Ondřej Malíček M
98 Martin Pelák M40
99 Michal Viktorin M40
100 Jan Brádle M50
24Ž Eva Sýkorová Ž
25Ž Eliška Trojanová Ž
26Ž Linda Štětková Horňáková Ž
27Ž Michaela Illíková Ž
28Ž Iveta Vacková Ž
29Ž Amálie Benešová Ž
30Ž Eva Šilhavá Ž
31Ž Ivana Zychová Ž
32Ž Lucie Veverková Ž
33Ž Markéta Tomaníková Ž
34Ž Jana Karlachová Ž
35Ž Eliška Kohoutková Ž
36Ž Michaela Hrabová Ž
37Ž Veronika Máchová Ž
38Ž Jana Muranová Ž
39Ž Zuzana Böhmová Ž
40Ž Jindřiška Tesaříková Ž