Výsledky

2016, 17. ročník

30. července
Počasí: bouřka, poté slunečno, 23°C

Výsledková listina

P # Jméno Roč. Klub Čas Ztráta plavání D1 cyklistika D2 běh
1 37 POLESNÝ Martin 1980 Tri-space 00:45:02 00:00:00 00:06:14 00:00:36 00:22:05 00:00:30 00:15:38
2 17 JANÁČEK Miroslav 1984 TSK Praha 00:45:54 00:00:51 00:06:29 00:00:52 00:21:57 00:00:40 00:15:55
3 12 DUFEK David 1980 Etriatlon Team 00:46:30 00:01:28 00:07:55 00:00:39 00:21:25 00:59:40 00:16:50
4 20 JÍLEK Michal 1972 Etriatlon Team 00:47:02 00:02:00 00:07:36 00:00:29 00:21:50 00:00:25 00:16:42
5 51 HURNÍK Michal 1978 00:47:11 00:02:08 00:05:56 00:00:49 00:22:44 00:00:34 00:17:07
6 24 KOHOUTEK Pavel 1988 SK Vyžlovka 00:48:20 00:03:18 00:08:09 00:00:43 00:22:27 00:00:35 00:16:26
7 107 FRANC Matouš 1996 00:48:32 00:03:30 00:08:58 00:00:43 00:23:45 00:00:17 00:14:50
8 8 CERNY Petr 1990 BIKOADVENTURES 00:48:33 00:03:30 00:07:13 00:01:09 00:21:37 00:00:46 00:17:48
9 54 MICHALIČKA David 1980 TK Radošovice 00:48:45 00:03:43 00:09:01 00:00:43 00:22:03 00:00:42 00:16:18
10 108 ŽÁČEK Jaroslav 1986 Trisky Horní Počernice 00:49:03 00:04:00 00:07:30 00:00:53 00:22:59 00:00:40 00:17:00
11 2 PELÁK Martin 1963 00:49:05 00:04:03 00:07:41 00:00:51 00:21:34 00:00:19 00:18:40
12 42 SKLENÁŘ Ondřej 1990 Geokonsult 00:49:21 00:04:18 00:08:51 00:00:57 00:22:56 00:01:01 00:15:35
13 27 KRÁTKÝ Martin 1979 Praha 4 Kamýk 00:49:42 00:04:39 00:06:20 00:00:46 00:24:14 00:00:42 00:17:40
14 40 CIBULKA Petr 1976 00:50:01 00:04:59 00:07:59 00:00:39 00:21:27 00:00:47 00:19:10
15 48 VEDRAL Jan 1984 Krymlov 00:50:24 00:05:21 00:08:42 00:00:54 00:22:18 00:00:34 00:17:57
16 52 CHALABALA Pavel 1980 00:50:31 00:05:29 00:08:16 00:01:02 00:23:33 00:00:42 00:16:59
17 47 VAŇUŠ Jozef 1978 HISPORT Team 00:50:49 00:05:46 00:08:12 00:01:01 00:24:03 00:01:04 00:16:28
18 30 KREJČÍ Libor 1979 00:50:51 00:05:48 00:09:02 00:00:54 00:22:46 00:00:36 00:17:32
19 28 HAVLÍK David 1973 00:51:20 00:06:18 00:00:00
20 73 KOVÁČIK Juraj 1997 00:51:27 00:06:24 00:08:49 00:00:59 00:23:36 00:00:17 00:17:45
21 35 MOCEK Karel 1988 00:51:27 00:06:24 00:08:13 00:01:03 00:23:57 00:00:47 00:17:27
22 31 LINHART David 1985 00:51:27 00:06:25 00:07:25 00:00:44 00:24:46 00:01:04 00:17:28
23 25 KOLPEK Václav 1976 00:51:47 00:06:44 00:07:02 00:00:42 00:25:22 00:00:46 00:17:55
24 14 FRANEK Ondřej 1991 Neratovický Plavecký Klub 00:52:01 00:06:59 00:06:49 00:01:11 00:25:37 00:00:14 00:18:10
25 43 STACH Jan 1972 Zentiva Praha 00:52:08 00:07:06 00:07:07 00:00:45 00:23:26 00:00:45 00:20:05
26 45 ŠILHAVÝ Šimon 1999 ASK Slavia 00:52:13 00:07:11 00:07:27 00:01:21 00:26:31 00:01:12 00:15:42
27 41 SEDLÁČEK Petr 1980 Tri-space 00:53:01 00:07:59 00:08:17 00:01:49 00:24:43 00:00:28 00:17:44
28 23 KARAS Ladislav 1989 Kladno Rozdělov 00:53:03 00:08:01 00:08:56 00:01:16 00:24:47 00:01:01 00:17:03
29 22 JURKA Zdeněk 1979 00:53:09 00:08:06 00:08:41 00:00:59 00:23:54 00:00:48 00:18:47
30 33 MÁCHA Martin 1993 Czech Life Saving Team 00:53:11 00:08:09 00:06:09 00:00:50 00:26:00 00:00:23 00:19:50
31 53 PAVLŮ Dušan 1974 Etriatlon Team 00:53:21 00:08:19 00:08:30 00:01:51 00:23:44 00:00:52 00:18:25
32 34 HUSÁK Tomáš 1986 00:53:31 00:08:29 00:08:54 00:01:37 00:21:41 00:00:50 00:20:30
33 16 HABINA Martin 1986 Aeris Tri 00:53:39 00:08:36 00:08:15 00:00:51 00:23:30 00:00:41 00:20:21
34 76 JÍLEK Petr 1977 00:54:21 00:09:19 00:07:42 00:01:31 00:24:38 00:01:08 00:19:22
35 7 CABADAJ Jan 1994 00:54:31 00:09:29 00:06:07 00:01:29 00:26:08 00:00:20 00:20:27
36 56 ANDERLE Jiří 1993 00:54:36 00:09:33 00:08:14 00:00:47 00:24:20 00:00:32 00:20:43
37 5 BÉBR Milan 1995 SK Horní Měcholupy 00:54:42 00:09:40 00:08:09 00:01:36 00:27:10 00:00:18 00:17:29
38 29 KREJČÍ Petr 1992 00:54:54 00:09:52 00:09:01 00:01:00 00:22:52 00:01:19 00:20:43
39 94 MACHÁČEK Tomáš 1990 Bošán, Praha 00:55:00 00:09:58 00:09:05 00:01:34 00:24:51 00:00:51 00:18:39
40 1 BRÁDLE Jan 1962 00:55:07 00:10:05 00:08:10 00:01:04 00:25:20 00:00:44 00:19:49
41 49 VOKÁL Pavel 1983 00:55:08 00:10:06 00:08:43 00:02:00 00:25:49 00:00:29 00:18:07
42 9 ČERNÝ Radek 1984 00:55:25 00:10:22 00:06:08 00:01:14 00:26:07 00:00:41 00:21:14
43 15 BOUMA Jiří 1978 Joskatel Team 00:55:33 00:10:31 00:10:30 00:01:14 00:24:40 00:00:50 00:18:18
44 3 VIKTORIN Michal 1974 00:55:39 00:10:37 00:08:44 00:01:26 00:25:23 00:00:25 00:19:41
45 44 SVARCBACH Michal 1970 KNC 00:55:39 00:10:37 00:08:57 00:01:24 00:23:57 00:00:46 00:20:35
46 105 BARTOŇ Luděk 1966 00:55:55 00:10:53 00:10:28 00:01:22 00:25:33 00:01:09 00:17:23
47 21 JURKA Josef 1972 Joskatel Team 00:56:01 00:10:59 00:09:14 00:01:04 00:24:27 00:01:42 00:19:34
48 6 BUREŠ Stanislav 1980 00:56:10 00:11:08 00:08:58 00:01:04 00:25:34 00:00:33 00:20:00
49 39 ŘÍHA Milan 1964 SK Depka 00:56:49 00:11:47 00:08:19 00:01:12 00:26:58 00:01:15 00:19:05
50 11 DRÁB Miroslav 1986 00:56:51 00:11:48 00:08:50 00:01:14 00:27:57 00:00:31 00:18:18
51 182 VEVERKOVÁ Lucie 1990 00:57:07 00:12:05 00:09:28 00:01:02 00:25:48 00:00:31 00:20:18
52 171 MICHÁLKOVÁ Anna 1990 00:57:11 00:12:09 00:08:23 00:00:53 00:26:59 00:00:29 00:20:27
53 75 LÍVANEC Martin 1987 00:57:32 00:12:30 00:08:47 00:01:23 00:25:46 00:00:26 00:21:11
54 106 MÜLLER Tadeáš 1990 00:57:38 00:12:35 00:09:40 00:00:59 00:26:31 00:00:26 00:20:02
55 176 ŠTĚTKOVÁ-HORŇÁKOVÁ Linda 1986 00:57:43 00:12:41 00:06:46 00:01:22 00:27:39 00:00:24 00:21:32
56 180 ŠILHAVÁ Eva 1976 Bašť 00:57:52 00:12:50 00:08:11 00:01:13 00:27:40 00:00:52 00:19:56
57 46 ŠTÍPEK Viktor 1975 00:57:55 00:12:53 00:10:32 00:00:52 00:25:02 00:00:58 00:20:31
58 57 BENEŠ Petr 1974 00:58:06 00:13:03 00:10:32 00:00:44 00:23:29 00:00:22 00:22:59
59 26 KOSTKA Rudolf 1989 SK Vyžlovka 00:58:06 00:13:04 00:09:28 00:01:17 00:27:44 00:00:22 00:19:16
60 55 ŘÍHA Tomáš 1985 00:58:15 00:13:12 00:10:19 00:01:33 00:25:23 00:00:18 00:20:41
61 69 KADLEČEK Václav 1991 00:58:15 00:13:12 00:08:59 00:01:08 00:26:52 00:00:34 00:20:40
62 81 MORÁVEK Jan 1992 00:58:21 00:13:19 00:09:04 00:01:04 00:26:48 00:00:41 00:20:44
63 79 MALÝ Pavel 1987 X-Fit Stone´s 00:58:31 00:13:28 00:10:53 00:00:59 00:27:06 00:00:25 00:19:07
64 163 HÁJKOVÁ Klára 1988 00:58:38 00:13:36 00:07:50 00:01:03 00:27:22 00:00:57 00:21:26
65 89 SEDLÁČEK Miroslav 1982 Tri-space 00:58:41 00:13:39 00:09:59 00:00:58 00:25:30 00:01:07 00:21:08
66 59 MALÍČEK Ondřej 1988 00:58:44 00:13:41 00:09:04 00:01:11 00:27:55 00:00:23 00:20:11
67 67 HELMICH Zdeněk 1972 00:58:46 00:13:43 00:09:49 00:01:14 00:25:01 00:00:23 00:22:19
68 103 ZEMAN Jiri 1975 1.PKO Praha 00:58:47 00:13:45 00:08:58 00:02:07 00:26:37 00:00:23 00:20:43
69 36 MUSIL Michal 1990 00:58:51 00:13:48 00:08:37 00:01:15 00:28:28 00:00:20 00:20:10
70 111 HROUDA Miroslav 1973 00:58:55 00:13:53 00:08:56 00:02:10 00:27:32 00:01:09 00:19:09
71 86 RŮŽIČKA Milan 1987 00:59:11 00:14:09 00:09:10 00:01:42 00:26:08 00:01:07 00:21:05
72 165 GLAZEROVÁ Petra 1991 00:59:12 00:14:09 00:09:54 00:01:08 00:26:40 00:00:39 00:20:50
73 184 KARLACHOVÁ Jana 1968 ŘÍČANY 00:59:12 00:14:09 00:09:37 00:00:53 00:27:13 00:00:28 00:21:01
74 10 ČEŠKA Pavel 1989 #CikCak 00:59:34 00:14:32 00:09:35 00:00:51 00:26:30 00:01:03 00:21:35
75 66 DYTRYCH Jan 1976 BC Hořany 00:59:36 00:14:33 00:09:32 00:01:19 00:26:22 00:00:21 00:22:01
76 191 MALOVCOVÁ Monika 1980 ŘÍČANY 00:59:39 00:14:37 00:09:56 00:01:30 00:28:17 00:00:23 00:19:33
77 99 TIMURA Petr 1989 00:59:50 00:14:47 00:09:23 00:01:48 00:25:38 00:01:24 00:21:35
78 170 KRÁTKÁ Lucie 1978 00:59:50 00:14:48 00:08:07 00:00:52 00:29:01 00:00:30 00:21:20
79 38 ŠTUMPA Tomáš 1996 00:59:53 00:14:50 00:08:24 00:02:25 00:26:17 00:01:11 00:21:36
80 96 ŠIMŮNEK David 1983 Joskatel Team 00:59:54 00:14:51 00:10:47 00:01:13 00:26:36 00:00:52 00:20:26
81 4 BAŠTA Daniel 1971 Strašín 00:59:58 00:14:56 00:12:31 00:01:17 00:25:15 00:00:56 00:19:59
82 110 KRÁKORA Jan 1976 01:00:02 00:15:00 00:08:58 00:02:05 00:26:23 00:01:09 00:21:27
83 64 ČESAL Ondřej 1989 01:00:05 00:15:03 00:10:39 00:01:08 00:27:06 00:00:29 00:20:43
84 32 MADEJ Tomáš 1992 01:00:30 00:15:28 00:10:24 00:01:42 00:28:31 00:00:37 00:19:16
85 160 STÁRKOVÁ Alena 1977 BK Říčany 01:00:35 00:15:33 00:09:11 00:29:28 00:59:34 00:59:16 00:23:05
86 63 BRYCHTA Michal 1988 01:00:40 00:15:37 00:07:54 00:01:55 00:28:00 00:00:27 00:22:24
87 13 ENŽL Patrik 1985 01:00:59 00:15:57 00:09:43 00:00:59 00:26:53 00:00:51 00:22:33
88 88 ŠILHAVÝ Ondřej 1979 ASK Slavia 01:01:00 00:15:58 00:08:48 00:01:45 00:27:47 00:00:32 00:22:09
89 156 DOUBKOVA Katerina 1984 TJ Sokol Unhošť 01:01:26 00:16:23 00:10:06 00:01:35 00:28:46 00:00:22 00:20:36
90 185 KOHOUTKOVÁ Eliška 1988 01:01:32 00:16:30 00:09:22 00:00:49 00:28:37 00:00:47 00:21:57
91 166 KREJČÍŘOVÁ Eva 1979 Etriatlon Team 01:01:36 00:16:34 00:08:07 00:01:21 00:29:28 00:00:28 00:22:13
92 92 SOUKUP Pavel 1994 01:01:46 00:16:43 00:09:56 00:01:49 00:27:34 00:00:41 00:21:46
93 173 TROSTOVÁ Simona 1987 Vinoř Notors Team 01:02:21 00:17:19 00:09:58 00:02:07 00:27:00 00:01:15 00:22:02
94 19 JEŘELA Martin 1994 01:02:22 00:17:20 00:11:56 00:01:09 00:28:53 00:00:26 00:19:58
95 98 ŠUBR Zdeněk 1985 KeXo 01:02:45 00:17:43 00:09:53 00:01:21 00:28:08 00:00:31 00:22:53
96 62 BRTEK Petr 1980 Red tým 01:03:01 00:17:59 00:09:00 00:01:30 00:28:03 00:01:32 00:22:56
97 153 HÜBNEROVÁ Dana 1986 01:03:07 00:18:04 00:09:38 00:01:15 00:28:56 00:00:26 00:22:52
98 78 MALÝ Petr 1990 X-Fit Stone´s 01:03:24 00:18:22 00:11:29 00:01:13 00:27:32 00:00:18 00:22:52
99 179 BENEŠOVÁ Amálie 1997 01:03:33 00:18:30 00:09:00 00:01:05 00:29:45 00:00:37 00:23:05
100 190 TESAŘÍKOVÁ Jindřiška 1968 01:03:47 00:18:45 00:10:58 00:01:27 00:27:51 00:00:28 00:23:03
101 91 SORÁD Petr 1970 01:04:06 00:19:04 00:09:15 00:02:12 00:29:20 00:01:13 00:22:07
102 181 ZYCHOVÁ Ivana 1996 BK Praha 01:04:24 00:19:22 00:10:00 00:01:55 00:29:18 00:00:30 00:22:41
103 70 KEJVAL Luboš 1984 01:04:51 00:19:48 00:10:38 00:01:34 00:29:15 00:01:47 00:21:36
104 186 HRABOVÁ Michaela 1978 01:04:57 00:19:55 00:08:54 00:01:03 00:29:13 00:00:30 00:25:16
105 175 TROJANOVÁ Eliška 2001 01:05:12 00:20:09 00:08:10 00:01:27 00:30:45 00:00:26 00:24:23
106 80 MIKULA Igor 1981 01:05:43 00:20:40 00:12:33 00:01:23 00:28:23 00:00:30 00:22:53
107 187 VESELÁ Petra 1974 01:05:45 00:20:43 00:10:02 00:01:17 00:29:17 00:00:27 00:24:41
108 154 SAKSUNOVÁ Otakara 1992 01:05:55 00:20:53 00:08:45 00:01:25 00:29:37 00:00:33 00:25:36
109 97 ŠOUREK David 1975 01:06:19 00:21:17 00:10:12 00:01:57 00:27:29 00:00:27 00:26:15
110 101 VOJACEK David 1993 01:06:32 00:21:29 00:09:51 00:01:16 00:32:09 00:00:22 00:22:53
111 83 PICH Radek 1986 KeXo 01:06:56 00:21:54 00:09:53 00:01:17 00:31:53 00:00:23 00:23:30
112 74 LANG Jiří 1946 SK Vyžlovka 01:07:31 00:22:29 00:12:49 00:01:25 00:29:09 00:00:29 00:23:39
113 104 ZOUNEK Jan 1958 01:07:52 00:22:49 00:09:47 00:01:46 00:28:06 00:01:24 00:26:48
114 162 FRANKOVÁ Martina 1993 Neratovický Plavecký Klub 01:08:22 00:23:20 00:07:08 00:01:56 00:32:24 00:00:22 00:26:33
115 151 DOUBRAVOVÁ Hana 1985 01:08:30 00:23:28 00:09:20 00:02:24 00:31:12 00:00:35 00:24:59
116 152 KOTKOVÁ Magdaléna 1986 01:08:53 00:23:51 00:11:11 00:01:38 00:31:14 00:00:27 00:24:24
117 167 VONDRACKOVA Karolina 1993 01:09:18 00:24:16 00:11:04 00:01:42 00:32:53 00:00:33 00:23:07
118 72 KOHOUT Aleš 1977 SK Vyžlovka 01:09:25 00:24:22 00:11:28 00:01:38 00:29:39 00:00:38 00:26:02
119 71 KETTNER Josef 1992 01:09:36 00:24:33 00:09:49 00:02:00 00:31:57 00:00:21 00:25:28
120 172 MAREŠOVÁ Anna 1990 01:09:58 00:24:56 00:07:09 00:02:10 00:30:55 00:00:35 00:29:10
121 164 VOJNAROVÁ Andrea 1987 01:10:13 00:25:11 00:12:19 00:01:45 00:33:07 00:00:26 00:22:37
122 158 POSPÍŠILOVÁ Tereza 1987 01:10:43 00:25:41 00:09:19 00:01:45 00:32:27 00:00:32 00:26:41
123 61 ARNSTEIN Petr 1972 01:11:08 00:26:06 00:12:08 00:02:22 00:32:01 00:00:32 00:24:05
124 157 MURANOVÁ Klára 1990 Croatia Pisak 01:11:23 00:26:21 00:09:10 00:01:54 00:31:47 00:00:33 00:27:59
125 95 ŠIMANOVSKÝ Jiří 1964 01:11:51 00:26:49 00:12:13 00:01:36 00:31:50 00:00:22 00:25:50
126 77 SVOBODA Jan 1963 01:11:52 00:26:50 00:10:16 00:02:42 00:31:25 00:00:42 00:26:47
127 93 STRNAD Jan 1981 Pivnice Na skále 01:12:49 00:27:46 00:09:37 00:02:14 00:31:21 00:00:37 00:29:00
128 68 IHRACKÝ Patrik 1985 Red tým 01:13:17 00:28:15 00:09:42 00:02:03 00:32:51 00:00:32 00:28:09
129 189 ŠKANTOVÁ Kateřina 1985 01:17:40 00:32:38 00:07:55 00:01:32 00:35:41 00:00:32 00:32:00
130 65 DOUBEK Martin 1983 01:18:13 00:33:10 00:16:08 00:02:21 00:33:57 00:00:28 00:25:19
131 109 PTÁČEK Pavel 1973 01:21:25 00:36:22 00:11:13 00:01:37 00:35:12 00:00:48 00:32:35
18 JANAUER Daniel 1976 DNF 00:08:49 00:09:47
155 KUTIČKOVÁ Otakara 1970 DNF 00:10:41 00:12:14 00:49:02 00:49:36
159 ŠVORCOVÁ Lucie 1993 DNF 00:07:35 00:09:18
50 ZEMANEC Josef 1978 DNS
58 CIBULKA Petr 1976 DNS
60 ŽOHA Lukáš 1986 DNS
82 NOVÁK Karol 1971 DNS
84 PIZINGER Josef 1987 ForCrossFitters DNS
85 RADA Karel 1988 DNS
87 ŘEHÁK Tomáš 1981 Koupák Vyžlovka DNS
90 SNÁŠEL Tomáš 1990 DNS
100 VAŠÍČEK Robert 1975 Není DNS
102 VONDRUŠKA Lubomír 1954 DNS
161 ZLÁMALOVÁ Barbora 1988 DNS
168 KAČÍRKOVÁ Eliška 1987 KeXo DNS
169 VAŇUŠOVÁ Petra 1982 DNS
177 ILLIKOVA Michaela 1979 Etriatlon Team DNS
178 VACKOVA Iveta 1984 DNS
183 TOMANIKOVA Marketa 1988 DNS

P # Jméno Roč. Klub Čas Ztráta plavání D1 cyklistika D2 běh
1 37 POLESNÝ Martin 1980 Tri-space 00:45:02 00:00:00 00:06:14 00:00:36 00:22:05 00:00:30 00:15:38
2 17 JANÁČEK Miroslav 1984 TSK Praha 00:45:54 00:00:51 00:06:29 00:00:52 00:21:57 00:00:40 00:15:55
3 12 DUFEK David 1980 Etriatlon Team 00:46:30 00:01:28 00:07:55 00:00:39 00:21:25 00:59:40 00:16:50
4 20 JÍLEK Michal 1972 Etriatlon Team 00:47:02 00:02:00 00:07:36 00:00:29 00:21:50 00:00:25 00:16:42
5 51 HURNÍK Michal 1978 00:47:11 00:02:08 00:05:56 00:00:49 00:22:44 00:00:34 00:17:07
6 24 KOHOUTEK Pavel 1988 SK Vyžlovka 00:48:20 00:03:18 00:08:09 00:00:43 00:22:27 00:00:35 00:16:26
7 107 FRANC Matouš 1996 00:48:32 00:03:30 00:08:58 00:00:43 00:23:45 00:00:17 00:14:50
8 8 CERNY Petr 1990 BIKOADVENTURES 00:48:33 00:03:30 00:07:13 00:01:09 00:21:37 00:00:46 00:17:48
9 54 MICHALIČKA David 1980 TK Radošovice 00:48:45 00:03:43 00:09:01 00:00:43 00:22:03 00:00:42 00:16:18
10 108 ŽÁČEK Jaroslav 1986 Trisky Horní Počernice 00:49:03 00:04:00 00:07:30 00:00:53 00:22:59 00:00:40 00:17:00
11 2 PELÁK Martin 1963 00:49:05 00:04:03 00:07:41 00:00:51 00:21:34 00:00:19 00:18:40
12 42 SKLENÁŘ Ondřej 1990 Geokonsult 00:49:21 00:04:18 00:08:51 00:00:57 00:22:56 00:01:01 00:15:35
13 27 KRÁTKÝ Martin 1979 Praha 4 Kamýk 00:49:42 00:04:39 00:06:20 00:00:46 00:24:14 00:00:42 00:17:40
14 40 CIBULKA Petr 1976 00:50:01 00:04:59 00:07:59 00:00:39 00:21:27 00:00:47 00:19:10
15 48 VEDRAL Jan 1984 Krymlov 00:50:24 00:05:21 00:08:42 00:00:54 00:22:18 00:00:34 00:17:57
16 52 CHALABALA Pavel 1980 00:50:31 00:05:29 00:08:16 00:01:02 00:23:33 00:00:42 00:16:59
17 47 VAŇUŠ Jozef 1978 HISPORT Team 00:50:49 00:05:46 00:08:12 00:01:01 00:24:03 00:01:04 00:16:28
18 30 KREJČÍ Libor 1979 00:50:51 00:05:48 00:09:02 00:00:54 00:22:46 00:00:36 00:17:32
19 28 HAVLÍK David 1973 00:51:20 00:06:18 00:00:00
20 73 KOVÁČIK Juraj 1997 00:51:27 00:06:24 00:08:49 00:00:59 00:23:36 00:00:17 00:17:45
21 35 MOCEK Karel 1988 00:51:27 00:06:24 00:08:13 00:01:03 00:23:57 00:00:47 00:17:27
22 31 LINHART David 1985 00:51:27 00:06:25 00:07:25 00:00:44 00:24:46 00:01:04 00:17:28
23 25 KOLPEK Václav 1976 00:51:47 00:06:44 00:07:02 00:00:42 00:25:22 00:00:46 00:17:55
24 14 FRANEK Ondřej 1991 Neratovický Plavecký Klub 00:52:01 00:06:59 00:06:49 00:01:11 00:25:37 00:00:14 00:18:10
25 43 STACH Jan 1972 Zentiva Praha 00:52:08 00:07:06 00:07:07 00:00:45 00:23:26 00:00:45 00:20:05
26 45 ŠILHAVÝ Šimon 1999 ASK Slavia 00:52:13 00:07:11 00:07:27 00:01:21 00:26:31 00:01:12 00:15:42
27 41 SEDLÁČEK Petr 1980 Tri-space 00:53:01 00:07:59 00:08:17 00:01:49 00:24:43 00:00:28 00:17:44
28 23 KARAS Ladislav 1989 Kladno Rozdělov 00:53:03 00:08:01 00:08:56 00:01:16 00:24:47 00:01:01 00:17:03
29 22 JURKA Zdeněk 1979 00:53:09 00:08:06 00:08:41 00:00:59 00:23:54 00:00:48 00:18:47
30 33 MÁCHA Martin 1993 Czech Life Saving Team 00:53:11 00:08:09 00:06:09 00:00:50 00:26:00 00:00:23 00:19:50
31 53 PAVLŮ Dušan 1974 Etriatlon Team 00:53:21 00:08:19 00:08:30 00:01:51 00:23:44 00:00:52 00:18:25
32 34 HUSÁK Tomáš 1986 00:53:31 00:08:29 00:08:54 00:01:37 00:21:41 00:00:50 00:20:30
33 16 HABINA Martin 1986 Aeris Tri 00:53:39 00:08:36 00:08:15 00:00:51 00:23:30 00:00:41 00:20:21
34 76 JÍLEK Petr 1977 00:54:21 00:09:19 00:07:42 00:01:31 00:24:38 00:01:08 00:19:22
35 7 CABADAJ Jan 1994 00:54:31 00:09:29 00:06:07 00:01:29 00:26:08 00:00:20 00:20:27
36 56 ANDERLE Jiří 1993 00:54:36 00:09:33 00:08:14 00:00:47 00:24:20 00:00:32 00:20:43
37 5 BÉBR Milan 1995 SK Horní Měcholupy 00:54:42 00:09:40 00:08:09 00:01:36 00:27:10 00:00:18 00:17:29
38 29 KREJČÍ Petr 1992 00:54:54 00:09:52 00:09:01 00:01:00 00:22:52 00:01:19 00:20:43
39 94 MACHÁČEK Tomáš 1990 Bošán, Praha 00:55:00 00:09:58 00:09:05 00:01:34 00:24:51 00:00:51 00:18:39
40 1 BRÁDLE Jan 1962 00:55:07 00:10:05 00:08:10 00:01:04 00:25:20 00:00:44 00:19:49
41 49 VOKÁL Pavel 1983 00:55:08 00:10:06 00:08:43 00:02:00 00:25:49 00:00:29 00:18:07
42 9 ČERNÝ Radek 1984 00:55:25 00:10:22 00:06:08 00:01:14 00:26:07 00:00:41 00:21:14
43 15 BOUMA Jiří 1978 Joskatel Team 00:55:33 00:10:31 00:10:30 00:01:14 00:24:40 00:00:50 00:18:18
44 3 VIKTORIN Michal 1974 00:55:39 00:10:37 00:08:44 00:01:26 00:25:23 00:00:25 00:19:41
45 44 SVARCBACH Michal 1970 KNC 00:55:39 00:10:37 00:08:57 00:01:24 00:23:57 00:00:46 00:20:35
46 105 BARTOŇ Luděk 1966 00:55:55 00:10:53 00:10:28 00:01:22 00:25:33 00:01:09 00:17:23
47 21 JURKA Josef 1972 Joskatel Team 00:56:01 00:10:59 00:09:14 00:01:04 00:24:27 00:01:42 00:19:34
48 6 BUREŠ Stanislav 1980 00:56:10 00:11:08 00:08:58 00:01:04 00:25:34 00:00:33 00:20:00
49 39 ŘÍHA Milan 1964 SK Depka 00:56:49 00:11:47 00:08:19 00:01:12 00:26:58 00:01:15 00:19:05
50 11 DRÁB Miroslav 1986 00:56:51 00:11:48 00:08:50 00:01:14 00:27:57 00:00:31 00:18:18
51 75 LÍVANEC Martin 1987 00:57:32 00:12:30 00:08:47 00:01:23 00:25:46 00:00:26 00:21:11
52 106 MÜLLER Tadeáš 1990 00:57:38 00:12:35 00:09:40 00:00:59 00:26:31 00:00:26 00:20:02
53 46 ŠTÍPEK Viktor 1975 00:57:55 00:12:53 00:10:32 00:00:52 00:25:02 00:00:58 00:20:31
54 57 BENEŠ Petr 1974 00:58:06 00:13:03 00:10:32 00:00:44 00:23:29 00:00:22 00:22:59
55 26 KOSTKA Rudolf 1989 SK Vyžlovka 00:58:06 00:13:04 00:09:28 00:01:17 00:27:44 00:00:22 00:19:16
56 55 ŘÍHA Tomáš 1985 00:58:15 00:13:12 00:10:19 00:01:33 00:25:23 00:00:18 00:20:41
57 69 KADLEČEK Václav 1991 00:58:15 00:13:12 00:08:59 00:01:08 00:26:52 00:00:34 00:20:40
58 81 MORÁVEK Jan 1992 00:58:21 00:13:19 00:09:04 00:01:04 00:26:48 00:00:41 00:20:44
59 79 MALÝ Pavel 1987 X-Fit Stone´s 00:58:31 00:13:28 00:10:53 00:00:59 00:27:06 00:00:25 00:19:07
60 89 SEDLÁČEK Miroslav 1982 Tri-space 00:58:41 00:13:39 00:09:59 00:00:58 00:25:30 00:01:07 00:21:08
61 59 MALÍČEK Ondřej 1988 00:58:44 00:13:41 00:09:04 00:01:11 00:27:55 00:00:23 00:20:11
62 67 HELMICH Zdeněk 1972 00:58:46 00:13:43 00:09:49 00:01:14 00:25:01 00:00:23 00:22:19
63 103 ZEMAN Jiri 1975 1.PKO Praha 00:58:47 00:13:45 00:08:58 00:02:07 00:26:37 00:00:23 00:20:43
64 36 MUSIL Michal 1990 00:58:51 00:13:48 00:08:37 00:01:15 00:28:28 00:00:20 00:20:10
65 111 HROUDA Miroslav 1973 00:58:55 00:13:53 00:08:56 00:02:10 00:27:32 00:01:09 00:19:09
66 86 RŮŽIČKA Milan 1987 00:59:11 00:14:09 00:09:10 00:01:42 00:26:08 00:01:07 00:21:05
67 10 ČEŠKA Pavel 1989 #CikCak 00:59:34 00:14:32 00:09:35 00:00:51 00:26:30 00:01:03 00:21:35
68 66 DYTRYCH Jan 1976 BC Hořany 00:59:36 00:14:33 00:09:32 00:01:19 00:26:22 00:00:21 00:22:01
69 99 TIMURA Petr 1989 00:59:50 00:14:47 00:09:23 00:01:48 00:25:38 00:01:24 00:21:35
70 38 ŠTUMPA Tomáš 1996 00:59:53 00:14:50 00:08:24 00:02:25 00:26:17 00:01:11 00:21:36
71 96 ŠIMŮNEK David 1983 Joskatel Team 00:59:54 00:14:51 00:10:47 00:01:13 00:26:36 00:00:52 00:20:26
72 4 BAŠTA Daniel 1971 Strašín 00:59:58 00:14:56 00:12:31 00:01:17 00:25:15 00:00:56 00:19:59
73 110 KRÁKORA Jan 1976 01:00:02 00:15:00 00:08:58 00:02:05 00:26:23 00:01:09 00:21:27
74 64 ČESAL Ondřej 1989 01:00:05 00:15:03 00:10:39 00:01:08 00:27:06 00:00:29 00:20:43
75 32 MADEJ Tomáš 1992 01:00:30 00:15:28 00:10:24 00:01:42 00:28:31 00:00:37 00:19:16
76 63 BRYCHTA Michal 1988 01:00:40 00:15:37 00:07:54 00:01:55 00:28:00 00:00:27 00:22:24
77 13 ENŽL Patrik 1985 01:00:59 00:15:57 00:09:43 00:00:59 00:26:53 00:00:51 00:22:33
78 88 ŠILHAVÝ Ondřej 1979 ASK Slavia 01:01:00 00:15:58 00:08:48 00:01:45 00:27:47 00:00:32 00:22:09
79 92 SOUKUP Pavel 1994 01:01:46 00:16:43 00:09:56 00:01:49 00:27:34 00:00:41 00:21:46
80 19 JEŘELA Martin 1994 01:02:22 00:17:20 00:11:56 00:01:09 00:28:53 00:00:26 00:19:58
81 98 ŠUBR Zdeněk 1985 KeXo 01:02:45 00:17:43 00:09:53 00:01:21 00:28:08 00:00:31 00:22:53
82 62 BRTEK Petr 1980 Red tým 01:03:01 00:17:59 00:09:00 00:01:30 00:28:03 00:01:32 00:22:56
83 78 MALÝ Petr 1990 X-Fit Stone´s 01:03:24 00:18:22 00:11:29 00:01:13 00:27:32 00:00:18 00:22:52
84 91 SORÁD Petr 1970 01:04:06 00:19:04 00:09:15 00:02:12 00:29:20 00:01:13 00:22:07
85 70 KEJVAL Luboš 1984 01:04:51 00:19:48 00:10:38 00:01:34 00:29:15 00:01:47 00:21:36
86 80 MIKULA Igor 1981 01:05:43 00:20:40 00:12:33 00:01:23 00:28:23 00:00:30 00:22:53
87 97 ŠOUREK David 1975 01:06:19 00:21:17 00:10:12 00:01:57 00:27:29 00:00:27 00:26:15
88 101 VOJACEK David 1993 01:06:32 00:21:29 00:09:51 00:01:16 00:32:09 00:00:22 00:22:53
89 83 PICH Radek 1986 KeXo 01:06:56 00:21:54 00:09:53 00:01:17 00:31:53 00:00:23 00:23:30
90 74 LANG Jiří 1946 SK Vyžlovka 01:07:31 00:22:29 00:12:49 00:01:25 00:29:09 00:00:29 00:23:39
91 104 ZOUNEK Jan 1958 01:07:52 00:22:49 00:09:47 00:01:46 00:28:06 00:01:24 00:26:48
92 72 KOHOUT Aleš 1977 SK Vyžlovka 01:09:25 00:24:22 00:11:28 00:01:38 00:29:39 00:00:38 00:26:02
93 71 KETTNER Josef 1992 01:09:36 00:24:33 00:09:49 00:02:00 00:31:57 00:00:21 00:25:28
94 61 ARNSTEIN Petr 1972 01:11:08 00:26:06 00:12:08 00:02:22 00:32:01 00:00:32 00:24:05
95 95 ŠIMANOVSKÝ Jiří 1964 01:11:51 00:26:49 00:12:13 00:01:36 00:31:50 00:00:22 00:25:50
96 77 SVOBODA Jan 1963 01:11:52 00:26:50 00:10:16 00:02:42 00:31:25 00:00:42 00:26:47
97 93 STRNAD Jan 1981 Pivnice Na skále 01:12:49 00:27:46 00:09:37 00:02:14 00:31:21 00:00:37 00:29:00
98 68 IHRACKÝ Patrik 1985 Red tým 01:13:17 00:28:15 00:09:42 00:02:03 00:32:51 00:00:32 00:28:09
99 65 DOUBEK Martin 1983 01:18:13 00:33:10 00:16:08 00:02:21 00:33:57 00:00:28 00:25:19
100 109 PTÁČEK Pavel 1973 01:21:25 00:36:22 00:11:13 00:01:37 00:35:12 00:00:48 00:32:35
101 18 JANAUER Daniel 1976 DNF 00:08:49 00:09:47
102 50 ZEMANEC Josef 1978 DNS
103 58 CIBULKA Petr 1976 DNS
104 60 ŽOHA Lukáš 1986 DNS
105 82 NOVÁK Karol 1971 DNS
106 84 PIZINGER Josef 1987 ForCrossFitters DNS
107 85 RADA Karel 1988 DNS
108 87 ŘEHÁK Tomáš 1981 Koupák Vyžlovka DNS
109 90 SNÁŠEL Tomáš 1990 DNS
110 100 VAŠÍČEK Robert 1975 Není DNS
111 102 VONDRUŠKA Lubomír 1954 DNS

P # Jméno Roč. Klub Čas Ztráta plavání D1 cyklistika D2 běh
1 182 VEVERKOVÁ Lucie 1990 00:57:07 00:12:05 00:09:28 00:01:02 00:25:48 00:00:31 00:20:18
2 171 MICHÁLKOVÁ Anna 1990 00:57:11 00:12:09 00:08:23 00:00:53 00:26:59 00:00:29 00:20:27
3 176 ŠTĚTKOVÁ-HORŇÁKOVÁ Linda 1986 00:57:43 00:12:41 00:06:46 00:01:22 00:27:39 00:00:24 00:21:32
4 180 ŠILHAVÁ Eva 1976 Bašť 00:57:52 00:12:50 00:08:11 00:01:13 00:27:40 00:00:52 00:19:56
5 163 HÁJKOVÁ Klára 1988 00:58:38 00:13:36 00:07:50 00:01:03 00:27:22 00:00:57 00:21:26
6 165 GLAZEROVÁ Petra 1991 00:59:12 00:14:09 00:09:54 00:01:08 00:26:40 00:00:39 00:20:50
7 184 KARLACHOVÁ Jana 1968 ŘÍČANY 00:59:12 00:14:09 00:09:37 00:00:53 00:27:13 00:00:28 00:21:01
8 191 MALOVCOVÁ Monika 1980 ŘÍČANY 00:59:39 00:14:37 00:09:56 00:01:30 00:28:17 00:00:23 00:19:33
9 170 KRÁTKÁ Lucie 1978 00:59:50 00:14:48 00:08:07 00:00:52 00:29:01 00:00:30 00:21:20
10 160 STÁRKOVÁ Alena 1977 BK Říčany 01:00:35 00:15:33 00:09:11 00:29:28 00:59:34 00:59:16 00:23:05
11 156 DOUBKOVA Katerina 1984 TJ Sokol Unhošť 01:01:26 00:16:23 00:10:06 00:01:35 00:28:46 00:00:22 00:20:36
12 185 KOHOUTKOVÁ Eliška 1988 01:01:32 00:16:30 00:09:22 00:00:49 00:28:37 00:00:47 00:21:57
13 166 KREJČÍŘOVÁ Eva 1979 Etriatlon Team 01:01:36 00:16:34 00:08:07 00:01:21 00:29:28 00:00:28 00:22:13
14 173 TROSTOVÁ Simona 1987 Vinoř Notors Team 01:02:21 00:17:19 00:09:58 00:02:07 00:27:00 00:01:15 00:22:02
15 153 HÜBNEROVÁ Dana 1986 01:03:07 00:18:04 00:09:38 00:01:15 00:28:56 00:00:26 00:22:52
16 179 BENEŠOVÁ Amálie 1997 01:03:33 00:18:30 00:09:00 00:01:05 00:29:45 00:00:37 00:23:05
17 190 TESAŘÍKOVÁ Jindřiška 1968 01:03:47 00:18:45 00:10:58 00:01:27 00:27:51 00:00:28 00:23:03
18 181 ZYCHOVÁ Ivana 1996 BK Praha 01:04:24 00:19:22 00:10:00 00:01:55 00:29:18 00:00:30 00:22:41
19 186 HRABOVÁ Michaela 1978 01:04:57 00:19:55 00:08:54 00:01:03 00:29:13 00:00:30 00:25:16
20 175 TROJANOVÁ Eliška 2001 01:05:12 00:20:09 00:08:10 00:01:27 00:30:45 00:00:26 00:24:23
21 187 VESELÁ Petra 1974 01:05:45 00:20:43 00:10:02 00:01:17 00:29:17 00:00:27 00:24:41
22 154 SAKSUNOVÁ Otakara 1992 01:05:55 00:20:53 00:08:45 00:01:25 00:29:37 00:00:33 00:25:36
23 162 FRANKOVÁ Martina 1993 Neratovický Plavecký Klub 01:08:22 00:23:20 00:07:08 00:01:56 00:32:24 00:00:22 00:26:33
24 151 DOUBRAVOVÁ Hana 1985 01:08:30 00:23:28 00:09:20 00:02:24 00:31:12 00:00:35 00:24:59
25 152 KOTKOVÁ Magdaléna 1986 01:08:53 00:23:51 00:11:11 00:01:38 00:31:14 00:00:27 00:24:24
26 167 VONDRACKOVA Karolina 1993 01:09:18 00:24:16 00:11:04 00:01:42 00:32:53 00:00:33 00:23:07
27 172 MAREŠOVÁ Anna 1990 01:09:58 00:24:56 00:07:09 00:02:10 00:30:55 00:00:35 00:29:10
28 164 VOJNAROVÁ Andrea 1987 01:10:13 00:25:11 00:12:19 00:01:45 00:33:07 00:00:26 00:22:37
29 158 POSPÍŠILOVÁ Tereza 1987 01:10:43 00:25:41 00:09:19 00:01:45 00:32:27 00:00:32 00:26:41
30 157 MURANOVÁ Klára 1990 Croatia Pisak 01:11:23 00:26:21 00:09:10 00:01:54 00:31:47 00:00:33 00:27:59
31 189 ŠKANTOVÁ Kateřina 1985 01:17:40 00:32:38 00:07:55 00:01:32 00:35:41 00:00:32 00:32:00
32 155 KUTIČKOVÁ Otakara 1970 DNF 00:10:41 00:12:14 00:49:02 00:49:36
33 159 ŠVORCOVÁ Lucie 1993 DNF 00:07:35 00:09:18
34 161 ZLÁMALOVÁ Barbora 1988 DNS
35 168 KAČÍRKOVÁ Eliška 1987 KeXo DNS
36 169 VAŇUŠOVÁ Petra 1982 DNS
37 177 ILLIKOVA Michaela 1979 Etriatlon Team DNS
38 178 VACKOVA Iveta 1984 DNS
39 183 TOMANIKOVA Marketa 1988 DNS

P # Jméno Roč. Klub Čas Ztráta plavání D1 cyklistika D2 běh
1 20 JÍLEK Michal 1972 Etriatlon Team 00:47:02 00:02:00 00:07:36 00:00:29 00:21:50 00:00:25 00:16:42
2 2 PELÁK Martin 1963 00:49:05 00:04:03 00:07:41 00:00:51 00:21:34 00:00:19 00:18:40
3 40 CIBULKA Petr 1976 00:50:01 00:04:59 00:07:59 00:00:39 00:21:27 00:00:47 00:19:10
4 28 HAVLÍK David 1973 00:51:20 00:06:18 00:00:00
5 43 STACH Jan 1972 Zentiva Praha 00:52:08 00:07:06 00:07:07 00:00:45 00:23:26 00:00:45 00:20:05
6 53 PAVLŮ Dušan 1974 Etriatlon Team 00:53:21 00:08:19 00:08:30 00:01:51 00:23:44 00:00:52 00:18:25
7 1 BRÁDLE Jan 1962 00:55:07 00:10:05 00:08:10 00:01:04 00:25:20 00:00:44 00:19:49
8 3 VIKTORIN Michal 1974 00:55:39 00:10:37 00:08:44 00:01:26 00:25:23 00:00:25 00:19:41
9 44 SVARCBACH Michal 1970 KNC 00:55:39 00:10:37 00:08:57 00:01:24 00:23:57 00:00:46 00:20:35
10 105 BARTOŇ Luděk 1966 00:55:55 00:10:53 00:10:28 00:01:22 00:25:33 00:01:09 00:17:23
11 21 JURKA Josef 1972 Joskatel Team 00:56:01 00:10:59 00:09:14 00:01:04 00:24:27 00:01:42 00:19:34
12 39 ŘÍHA Milan 1964 SK Depka 00:56:49 00:11:47 00:08:19 00:01:12 00:26:58 00:01:15 00:19:05
13 46 ŠTÍPEK Viktor 1975 00:57:55 00:12:53 00:10:32 00:00:52 00:25:02 00:00:58 00:20:31
14 57 BENEŠ Petr 1974 00:58:06 00:13:03 00:10:32 00:00:44 00:23:29 00:00:22 00:22:59
15 67 HELMICH Zdeněk 1972 00:58:46 00:13:43 00:09:49 00:01:14 00:25:01 00:00:23 00:22:19
16 103 ZEMAN Jiri 1975 1.PKO Praha 00:58:47 00:13:45 00:08:58 00:02:07 00:26:37 00:00:23 00:20:43
17 111 HROUDA Miroslav 1973 00:58:55 00:13:53 00:08:56 00:02:10 00:27:32 00:01:09 00:19:09
18 66 DYTRYCH Jan 1976 BC Hořany 00:59:36 00:14:33 00:09:32 00:01:19 00:26:22 00:00:21 00:22:01
19 4 BAŠTA Daniel 1971 Strašín 00:59:58 00:14:56 00:12:31 00:01:17 00:25:15 00:00:56 00:19:59
20 110 KRÁKORA Jan 1976 01:00:02 00:15:00 00:08:58 00:02:05 00:26:23 00:01:09 00:21:27
21 91 SORÁD Petr 1970 01:04:06 00:19:04 00:09:15 00:02:12 00:29:20 00:01:13 00:22:07
22 97 ŠOUREK David 1975 01:06:19 00:21:17 00:10:12 00:01:57 00:27:29 00:00:27 00:26:15
23 74 LANG Jiří 1946 SK Vyžlovka 01:07:31 00:22:29 00:12:49 00:01:25 00:29:09 00:00:29 00:23:39
24 104 ZOUNEK Jan 1958 01:07:52 00:22:49 00:09:47 00:01:46 00:28:06 00:01:24 00:26:48
25 61 ARNSTEIN Petr 1972 01:11:08 00:26:06 00:12:08 00:02:22 00:32:01 00:00:32 00:24:05
26 95 ŠIMANOVSKÝ Jiří 1964 01:11:51 00:26:49 00:12:13 00:01:36 00:31:50 00:00:22 00:25:50
27 77 SVOBODA Jan 1963 01:11:52 00:26:50 00:10:16 00:02:42 00:31:25 00:00:42 00:26:47
28 109 PTÁČEK Pavel 1973 01:21:25 00:36:22 00:11:13 00:01:37 00:35:12 00:00:48 00:32:35
29 18 JANAUER Daniel 1976 DNF 00:08:49 00:09:47
30 58 CIBULKA Petr 1976 DNS
31 82 NOVÁK Karol 1971 DNS
32 100 VAŠÍČEK Robert 1975 Není DNS
33 102 VONDRUŠKA Lubomír 1954 DNS

P # Jméno Roč. Klub Čas Ztráta plavání D1 cyklistika D2 běh
1 2 PELÁK Martin 1963 00:49:05 00:04:03 00:07:41 00:00:51 00:21:34 00:00:19 00:18:40
2 1 BRÁDLE Jan 1962 00:55:07 00:10:05 00:08:10 00:01:04 00:25:20 00:00:44 00:19:49
3 39 ŘÍHA Milan 1964 SK Depka 00:56:49 00:11:47 00:08:19 00:01:12 00:26:58 00:01:15 00:19:05
4 74 LANG Jiří 1946 SK Vyžlovka 01:07:31 00:22:29 00:12:49 00:01:25 00:29:09 00:00:29 00:23:39
5 104 ZOUNEK Jan 1958 01:07:52 00:22:49 00:09:47 00:01:46 00:28:06 00:01:24 00:26:48
6 95 ŠIMANOVSKÝ Jiří 1964 01:11:51 00:26:49 00:12:13 00:01:36 00:31:50 00:00:22 00:25:50
7 77 SVOBODA Jan 1963 01:11:52 00:26:50 00:10:16 00:02:42 00:31:25 00:00:42 00:26:47
8 102 VONDRUŠKA Lubomír 1954 DNS

P # Jméno Roč. Klub Čas Ztráta plavání D1 cyklistika D2 běh
1 24 KOHOUTEK Pavel 1988 SK Vyžlovka 00:48:20 00:03:18 00:08:09 00:00:43 00:22:27 00:00:35 00:16:26
2 76 JÍLEK Petr 1977 00:54:21 00:09:19 00:07:42 00:01:31 00:24:38 00:01:08 00:19:22
3 26 KOSTKA Rudolf 1989 SK Vyžlovka 00:58:06 00:13:04 00:09:28 00:01:17 00:27:44 00:00:22 00:19:16
4 111 HROUDA Miroslav 1973 00:58:55 00:13:53 00:08:56 00:02:10 00:27:32 00:01:09 00:19:09
5 13 ENŽL Patrik 1985 01:00:59 00:15:57 00:09:43 00:00:59 00:26:53 00:00:51 00:22:33
6 92 SOUKUP Pavel 1994 01:01:46 00:16:43 00:09:56 00:01:49 00:27:34 00:00:41 00:21:46
7 70 KEJVAL Luboš 1984 01:04:51 00:19:48 00:10:38 00:01:34 00:29:15 00:01:47 00:21:36
8 101 VOJACEK David 1993 01:06:32 00:21:29 00:09:51 00:01:16 00:32:09 00:00:22 00:22:53
9 74 LANG Jiří 1946 SK Vyžlovka 01:07:31 00:22:29 00:12:49 00:01:25 00:29:09 00:00:29 00:23:39
10 152 KOTKOVÁ Magdaléna 1986 01:08:53 00:23:51 00:11:11 01:37.7 31:13.5 00:26.6 24:23.9
11 72 KOHOUT Aleš 1977 SK Vyžlovka 01:09:25 00:24:22 00:11:28 00:01:38 00:29:39 00:00:38 00:26:02
12 95 ŠIMANOVSKÝ Jiří 1964 01:11:51 00:26:49 00:12:13 00:01:36 00:31:50 00:00:22 00:25:50
13 82 NOVÁK Karol 1971 DNS
14 87 ŘEHÁK Tomáš 1981 Koupák Vyžlovka DNS
15 100 VAŠÍČEK Robert 1975 Není DNS

2015, 16. ročník

2. srpna
Počasí: jasno, horko, 27°C

Výsledková listina

P # Jméno Roč. Klub Čas Ztráta plavání D1 cyklistika D2 běh
1 17 KOHOUTEK Pavel 1988 SK Vyžlovka 0:47:50.1 0:00:00.0 08:40.6 [33] 00:26.4 [1] 22:04.6 [5] 00:26.2 [29] 16:12.3 [2]
2 31 POLÍVKA Petr 1963 0:48:11.3 0:00:21.2 06:48.4 [2] 00:42.1 [7] 21:54.4 [2] 00:36.3 [59] 18:10.1 [17]
3 49 JÍLEK Michal 1972 0:48:28.9 0:00:38.8 08:01.0 [15] 00:41.5 [5] 22:19.9 [8] 00:41.7 [74] 16:44.8 [5]
4 11 JERMAN Jan 1989 0:48:57.3 0:01:07.2 07:54.8 [10] 01:09.1 [35] 21:59.7 [4] 00:34.5 [53] 17:19.2 [8]
5 95 MICHALIČKA David 1980 TK Radošovice 0:49:17.0 0:01:26.9 08:47.6 [38] 00:41.5 [5] 22:33.5 [9] 00:34.9 [56] 16:39.5 [3]
6 29 PELÁK Martin 1963 0:49:32.6 0:01:42.5 07:30.8 [5] 00:31.5 [2] 21:53.4 [1] 00:22.7 [17] 19:14.2 [31]
7 41 KREJČÍ Libor 1979 HUMPOLEC 0:49:39.4 0:01:49.3 08:50.6 [42] 00:43.7 [9] 22:48.6 [13] 00:34.2 [51] 16:42.3 [4]
8 93 SKLENÁŘ Ondřej 1990 0:49:40.8 0:01:50.7 08:35.8 [30] 01:03.5 [26] 23:28.1 [17] 00:57.8 [98] 15:35.6 [1]
9 7 MULLER Martin 1968 0:50:07.5 0:02:17.4 08:21.9 [23] 00:59.6 [21] 22:36.9 [10] 00:30.5 [42] 17:38.6 [11]
10 21 MACHOVSKÝ Jiří 1986 0:50:15.7 0:02:25.6 08:12.8 [18] 01:00.4 [23] 21:55.9 [3] 00:46.2 [82] 18:20.4 [21]
11 23 BUJNOVSKÝ David 1989 SK Zlatá 0:50:46.9 0:02:56.8 08:00.2 [14] 01:09.1 [35] 23:47.7 [19] 00:17.3 [4] 17:32.6 [10]
12 26 MOCEK Karel 1988 0:51:06.8 0:03:16.7 07:48.9 [9] 00:54.9 [15] 23:24.7 [16] 00:39.3 [65] 18:19.0 [20]
13 3 HABINA Martin 1986 SK SRALAS 0:51:20.7 0:03:30.6 08:22.8 [24] 00:52.8 [12] 23:05.1 [14] 01:00.2 [101] 17:59.8 [16]
14 16 NEJTEK Petr 1987 0:51:29.7 0:03:39.6 08:35.0 [29] 01:07.4 [31] 22:43.5 [12] 00:43.3 [78] 18:20.5 [22]
15 34 POLÍVKA Tomáš 1970 0:51:39.5 0:03:49.4 07:34.4 [6] 00:51.9 [11] 22:39.8 [11] 00:48.7 [84] 19:44.7 [34]
16 12 KARAS Ladislav 1989 0:52:43.1 0:04:53.0 08:48.8 [40] 01:13.2 [44] 24:59.3 [31] 00:25.9 [27] 17:15.9 [7]
17 6 LINHART David 1985 SK Pták Škvorec 0:52:52.7 0:05:02.6 07:27.6 [3] 00:49.9 [10] 25:14.5 [35] 00:43.9 [79] 18:36.8 [23]
18 33 KUBÁT Jan 1989 0:52:59.1 0:05:09.0 07:55.6 [11] 01:19.4 [53] 23:36.3 [18] 00:29.4 [37] 19:38.4 [33]
19 2 PAVLŮ Dušan 1974 EtriatlonTeam 0:53:00.9 0:05:10.8 08:13.5 [20] 01:34.9 [78] 24:33.5 [27] 00:50.8 [91] 17:48.2 [13]
20 9 BRÁDLE Jan 1962 Energy Team 0:53:11.8 0:05:21.7 08:08.9 [17] 01:08.1 [34] 24:24.0 [26] 00:37.5 [61] 18:53.3 [26]
21 66 VOKÁL Pavel 1983 0:53:40.3 0:05:50.2 08:59.2 [44] 02:07.3 [100] 24:10.0 [25] 00:40.4 [69] 17:43.4 [12]
22 27 KOLPEK Václav 1976 0:53:40.5 0:05:50.4 07:48.0 [8] 01:13.0 [43] 24:58.0 [30] 00:41.5 [73] 19:00.0 [27]
23 1 MÁŠA Daniel 1974 Six Monkeys 0:54:05.0 0:06:14.9 11:02.8 [100] 01:07.3 [30] 22:08.5 [6] 00:42.5 [75] 19:03.9 [29]
24 39 STUDENÝ JaromÍr 1970 0:54:17.4 0:06:27.3 08:37.1 [31] 01:40.2 [84] 25:17.9 [37] 00:31.2 [45] 18:11.0 [18]
25 87 HAVEL Michal 1990 ForCrossFitters Garage 0:54:24.3 0:06:34.2 09:26.0 [54] 01:22.3 [58] 23:55.7 [22] 00:37.0 [60] 19:03.3 [28]
26 5 JURKA Zdeněk 1979 0:55:03.8 0:07:13.7 08:46.5 [36] 01:14.4 [46] 23:52.1 [21] 00:37.6 [62] 20:33.2 [41]
27 25 ŠVARCBACH Michal 1970 KNC 0:55:16.5 0:07:26.4 08:43.7 [34] 01:09.8 [37] 24:00.1 [23] 00:17.7 [5] 21:05.2 [51]
28 10 KOPÁČEK Michal 1980 Nakupka.cz 0:55:36.3 0:07:46.2 07:38.6 [7] 00:54.9 [15] 23:48.5 [20] 00:34.8 [55] 22:39.5 [76]
29 60 DUFEK Václav 1987 X-fit Stone’s 0:55:38.1 0:07:48.0 10:42.8 [93] 01:00.9 [24] 26:00.2 [43] 00:23.1 [20] 17:31.1 [9]
30 72 ŠTÍPEK Viktor 1975 0:55:53.9 0:08:03.8 10:15.7 [85] 00:53.0 [13] 23:17.1 [15] 00:49.2 [86] 20:38.9 [42]
31 54 DRÁB Miroslav 1986 0:55:56.5 0:08:06.4 08:32.9 [28] 01:42.2 [87] 27:25.9 [60] 00:25.0 [25] 17:50.5 [15]
32 78 JÍLEK Petr 1977 0:56:01.0 0:08:10.9 08:18.3 [22] 01:59.8 [98] 24:54.8 [29] 00:43.1 [77] 20:05.0 [37]
33 19 HUSÁK Tomáš 1986 0:56:09.9 0:08:19.8 08:47.0 [37] 01:29.4 [71] 22:11.8 [7] 00:53.5 [94] 22:48.2 [79]
34 24 KUBRICHT Martin 1975 SK Vyžlovka 0:56:27.8 0:08:37.7 10:00.9 [78] 01:11.2 [39] 24:06.8 [24] 00:15.8 [3] 20:53.1 [50]
35 28 ŠILHAVÝ Šimon 1999 SK Slavia 0:56:28.0 0:08:37.9 07:28.1 [4] 01:03.7 [27] 29:54.1 [88] 00:50.3 [89] 17:11.8 [6]
36 65 ZELO Tomáš 1987 0:56:36.6 0:08:46.5 08:31.2 [26] 01:12.9 [42] 25:01.6 [33] 01:10.6 [104] 20:40.3 [44]
37 75 MALÝ Pavel 1987 X-Fit Stone´s 0:56:51.2 0:09:01.1 10:13.2 [83] 00:39.7 [4] 25:51.1 [41] 00:17.7 [5] 19:49.5 [35]
38 30 ŘÍHA Milan 1964 SK Depka 0:56:55.5 0:09:05.4 08:13.2 [19] 01:20.3 [54] 27:01.5 [51] 01:12.0 [105] 19:08.5 [30]
39 128 STEINBACHOVÁ Běla 1985 X-fit Stone’s 0:57:00.6 0:09:10.5 09:47.5 [72] 01:05.3 [28] 24:47.1 [28] 00:39.6 [67] 20:41.1 [45]
40 8 KOSTKA Rudolf 1989 SK Vyžlovka 0:57:09.5 0:09:19.4 09:40.8 [66] 01:06.2 [29] 27:23.4 [58] 00:19.4 [10] 18:39.7 [24]
41 45 MUSIL Michal 1990 0:57:20.9 0:09:30.8 08:14.3 [21] 01:45.5 [91] 27:23.9 [59] 00:25.2 [26] 19:32.0 [32]
42 111 GLAZEROVÁ Petra 1991 0:57:23.6 0:09:33.5 09:26.7 [55] 01:21.7 [56] 25:24.3 [38] 00:38.3 [64] 20:32.6 [40]
43 32 KARAS Tomáš 1986 0:58:00.6 0:10:10.5 10:13.7 [84] 01:24.3 [62] 27:10.7 [56] 00:24.6 [23] 18:47.3 [25]
44 70 LANDA Martin 1989 0:58:05.2 0:10:15.1 09:33.9 [61] 01:45.6 [92] 28:15.2 [78] 00:15.4 [2] 18:15.1 [19]
45 88 MÜLLER Tadeáš 1993 ForCrossFitters Garage 0:58:08.9 0:10:18.8 09:52.5 [73] 00:35.1 [3] 26:22.4 [47] 00:27.2 [34] 20:51.7 [49]
46 36 DĚDIČ Jaroslav 1992 0:58:14.7 0:10:24.6 08:48.2 [39] 01:17.4 [48] 25:17.2 [36] 00:26.3 [31] 22:25.6 [69]
47 20 BÉBR Milan 1995 FC MAS Táborsko 0:58:22.6 0:10:32.5 10:54.5 [99] 01:36.3 [79] 27:48.5 [70] 00:13.5 [1] 17:49.8 [14]
48 92 VIEWEGH David 1993 ForCrossFitters Garage 0:58:30.3 0:10:40.2 09:42.1 [68] 01:16.6 [47] 25:00.4 [32] 00:26.8 [33] 22:04.4 [61]
49 53 KRÁKORA Jan 1976 SkiSwing 0:58:47.3 0:10:57.2 09:00.3 [46] 01:11.6 [40] 25:01.9 [34] 00:55.9 [96] 22:37.6 [75]
50 90 SORAD Petr 1970 0:58:48.8 0:10:58.7 08:50.1 [41] 01:19.1 [52] 27:36.5 [65] 00:49.2 [86] 20:13.9 [38]
51 130 PAČANDOVÁ Dana 1971 0:59:06.2 0:11:16.1 09:35.1 [63] 00:59.4 [20] 27:27.6 [61] 00:21.8 [16] 20:42.3 [46]
52 97 KRATOCHVÍL Jiří 1982 0:59:14.3 0:11:24.2 09:02.1 [47] 00:55.3 [18] 26:15.2 [46] 00:53.3 [93] 22:08.4 [64]
53 59 VOJTÍŠEK Michal 1982 X-fit Stone’s 0:59:20.6 0:11:30.5 09:10.6 [49] 01:40.3 [85] 26:34.6 [49] 00:37.8 [63] 21:17.3 [52]
54 82 SVOBODA Jan 1965 0:59:39.5 0:11:49.4 08:39.6 [32] 01:22.8 [59] 27:58.5 [74] 00:20.2 [11] 21:18.4 [53]
55 15 TIMURA Petr 1989 Catch the Pelican! 0:59:47.1 0:11:57.0 09:55.1 [75] 01:26.6 [66] 27:07.9 [54] 00:50.8 [91] 20:26.7 [39]
56 44 MAYER Ondřej 1985 1:00:03.0 0:12:12.9 08:28.7 [25] 01:17.4 [48] 27:45.8 [67] 00:26.5 [32] 22:04.6 [62]
57 104 HÁJKOVÁ Klára 1988 1:00:05.3 0:12:15.2 07:56.2 [12] 01:02.6 [25] 28:14.1 [77] 00:48.7 [84] 22:03.7 [60]
58 74 ŘEHÁK Tomáš 1981 1:00:08.1 0:12:18.0 09:17.9 [50] 01:29.1 [68] 26:06.9 [44] 00:57.4 [97] 22:16.8 [67]
59 85 HELMICH Zděněk 1972 1:00:15.4 0:12:25.3 10:40.4 [91] 01:24.3 [62] 25:27.3 [39] 00:21.4 [14] 22:22.0 [68]
60 122 STÁRKOVÁ Alena 1977 1:00:17.7 0:12:27.6 09:39.4 [65] 01:48.4 [94] 27:02.0 [52] 00:29.4 [37] 21:18.5 [54]
61 127 KREJČÍŘOVÁ ML. Eva 1979 1:00:19.5 0:12:29.4 08:44.4 [35] 00:58.8 [19] 27:30.7 [64] 00:32.8 [48] 22:32.8 [73]
62 42 MARUŠÁK Ondřej 1993 1:00:28.9 0:12:38.8 10:27.4 [87] 01:18.5 [51] 27:29.5 [62] 00:30.8 [44] 20:42.7 [47]
63 123 HASOVÁ Zuzana 1986 1:00:30.1 0:12:40.0 09:19.0 [52] 01:30.4 [72] 27:30.4 [63] 00:32.0 [46] 21:38.3 [57]
64 71 DRDA Josef 1987 1:00:39.9 0:12:49.8 09:37.4 [64] 01:21.7 [56] 25:52.9 [42] 00:18.6 [8] 23:29.3 [84]
65 102 KARLACHOVÁ Jana 1968 ŘÍČANY 1:00:59.5 0:13:09.4 09:23.3 [53] 01:00.0 [22] 26:45.1 [50] 00:33.8 [49] 23:17.3 [83]
66 14 BRYCHTA Michal 1988 Catch the Pelican! 1:01:04.2 0:13:14.1 07:58.1 [13] 01:39.2 [82] 27:37.5 [66] 00:40.6 [71] 23:08.8 [82]
67 63 DYTRYCH Jan 1976 1:01:05.3 0:13:15.2 09:30.3 [59] 02:08.5 [101] 26:28.8 [48] 00:49.3 [88] 22:08.4 [64]
68 107 FRANKOVÁ Martina 1993 NePK 1:01:06.5 0:13:16.4 06:44.8 [1] 01:48.6 [95] 29:57.0 [91] 00:23.3 [21] 22:12.8 [66]
69 58 IBL Tomáš 1996 1:01:21.9 0:13:31.8 11:16.0 [101] 01:12.4 [41] 28:29.6 [80] 00:19.0 [9] 20:04.9 [36]
70 22 LÍVANEC Martin 1987 1:01:23.3 0:13:33.2 08:59.4 [45] 01:07.7 [33] 28:40.2 [83] 01:04.9 [102] 21:31.1 [56]
71 76 HUSÁK Ondřej 1978 1:01:31.2 0:13:41.1 10:39.1 [90] 00:55.1 [17] 27:49.6 [71] 00:40.4 [69] 21:27.0 [55]
72 40 KADLEČEK Václav 1991 1:01:55.4 0:14:05.3 08:03.1 [16] 01:18.4 [50] 28:16.2 [79] 00:33.9 [50] 23:43.8 [86]
73 80 IBL Martin 1991 1:01:57.7 0:14:07.6 12:19.6 [106] 00:43.4 [8] 27:56.9 [73] 00:18.1 [7] 20:39.7 [43]
74 129 ŠUSTOVÁ Lenka 1990 1:02:07.0 0:14:16.9 09:54.9 [74] 00:53.1 [14] 26:12.7 [45] 00:32.3 [47] 24:34.0 [93]
75 67 ČESAL Ondřej 1989 1:02:17.8 0:14:27.7 10:45.4 [95] 01:34.5 [77] 27:48.0 [69] 00:21.5 [15] 21:48.4 [58]
76 105 TOMANÍKOVÁ Markéta 1988 1:02:35.1 0:14:45.0 09:18.5 [51] 01:36.7 [80] 27:09.4 [55] 00:42.5 [75] 23:48.0 [88]
77 81 VAŠÍČEK Robert 1975 1:02:38.1 0:14:48.0 10:08.0 [81] 01:53.6 [96] 28:06.3 [75] 00:36.0 [57] 21:54.2 [59]
78 86 MORÁVEK Jan 1992 1:02:42.3 0:14:52.2 09:03.7 [48] 01:29.3 [70] 28:08.4 [76] 00:54.4 [95] 23:06.5 [81]
79 56 KOLÍNSKÝ Pavel 1988 X-Fit Stone´s 1:02:51.3 0:15:01.2 08:50.7 [43] 01:47.1 [93] 31:02.5 [100] 00:22.9 [18] 20:48.1 [48]
80 79 VONDRUŠKA Luboš 1954 1:02:56.5 0:15:06.4 09:32.3 [60] 02:15.1 [104] 28:39.6 [82] 00:24.7 [24] 22:04.8 [63]
81 61 NOVÁK Karol 1971 1:03:13.9 0:15:23.8 10:34.3 [88] 01:34.1 [75] 25:34.3 [40] 00:58.9 [100] 24:32.3 [92]
82 57 VOJÁČEK David 1993 1:04:12.9 0:16:22.8 09:44.1 [70] 01:21.4 [55] 29:43.1 [87] 00:39.4 [66] 22:44.9 [78]
83 112 KLUZOVÁ Stanislawa 1986 1:04:15.5 0:16:25.4 10:06.6 [80] 01:14.3 [45] 27:15.5 [57] 00:58.6 [99] 24:40.5 [94]
84 13 SEDLÁČEK Miroslav 1982 Catch the Pelican! 1:04:22.0 0:16:31.9 10:12.3 [82] 02:01.4 [99] 29:11.2 [84] 00:26.2 [29] 22:30.9 [71]
85 52 LANG Jiří 1946 SK Vyžlovka 1:04:52.5 0:17:02.4 11:44.0 [104] 02:14.8 [103] 27:46.1 [68] 00:24.1 [22] 22:43.5 [77]
86 124 HÜBNEROVÁ Dana 1986 1:04:59.3 0:17:09.2 09:41.1 [67] 01:22.8 [59] 29:56.2 [90] 00:25.9 [27] 23:33.3 [85]
87 126 SÝKOROVÁ Eva 1986 SkiSwing 1:05:11.9 0:17:21.8 08:32.6 [27] 03:01.1 [106] 30:35.8 [97] 00:34.4 [52] 22:28.0 [70]
88 116 TESAŘÍKOVÁ Jindřiška 1968 1:05:13.0 0:17:22.9 10:38.0 [89] 01:25.1 [65] 27:50.2 [72] 00:48.1 [83] 24:31.6 [91]
89 118 MRÓZKOVÁ Dorota 1985 1:05:14.3 0:17:24.2 10:47.4 [96] 01:07.4 [31] 30:19.5 [95] 00:28.2 [36] 22:31.8 [72]
90 4 ENŽL Patrik 1985 SK Vyžlovka 1:05:20.0 0:17:29.9 11:32.8 [103] 01:43.8 [89] 28:37.7 [81] 00:50.3 [89] 22:35.4 [74]
91 50 ŠUBR Zdeněk 1985 1:05:46.9 0:17:56.8 10:05.4 [79] 01:31.3 [73] 29:54.6 [89] 00:23.0 [19] 23:52.6 [89]
92 18 MENCL Jiří 1990 1:06:04.9 0:18:14.8 10:25.0 [86] 01:34.3 [76] 30:01.6 [93] 01:05.1 [103] 22:58.9 [80]
93 51 KOHOUT Aleš 1977 SK Vyžlovka 1:06:11.9 0:18:21.8 09:44.7 [71] 01:41.5 [86] 29:32.8 [86] 00:43.9 [79] 24:29.0 [90]
94 119 DOUBKOVÁ Kateřina 1984 sestry Budinské 1:06:34.1 0:18:44.0 10:00.0 [77] 01:25.0 [64] 30:57.5 [99] 00:27.7 [35] 23:43.9 [87]
95 64 ŠNAJDR Lukáš 1986 1:07:01.6 0:19:11.5 10:42.0 [92] 01:29.2 [69] 27:04.6 [53] 00:45.1 [81] 27:00.7 [102]
96 110 VYHLÍDALOVÁ Nikol 1993 1:07:50.5 0:20:00.4 11:17.6 [102] 01:39.5 [83] 29:11.6 [85] 00:21.1 [13] 25:20.7 [96]
97 114 BENEŠOVÁ Veronika 1987 1:07:50.6 0:20:00.5 09:29.4 [57] 01:54.5 [97] 30:55.5 [98] 00:41.2 [72] 24:50.0 [95]
98 89 PACOVSKÝ Jan 1975 1:08:21.4 0:20:31.3 09:34.7 [62] 01:43.0 [88] 30:09.4 [94] 00:40.0 [68] 26:14.3 [98]
99 101 JURKOVÁ Eva 1974 1:08:23.1 0:20:33.0 09:30.1 [58] 01:09.9 [38] 30:32.0 [96] 00:30.5 [42] 26:40.6 [99]
100 84 TRONÍČEK Jakub 1985 1:10:50.6 0:23:00.5 10:44.1 [94] 01:28.3 [67] 29:58.7 [92] 00:36.0 [57] 28:03.5 [104]
101 120 DOUBRAVOVÁ Hana 1985 1:12:44.1 0:24:54.0 09:28.6 [56] 01:44.9 [90] 35:19.9 [105] 00:34.5 [53] 25:36.2 [97]
102 73 ŠIMANOVSKÝ Jiří 1964 SK Vyžlovka 1:14:23.2 0:26:33.1 12:13.4 [105] 01:37.8 [81] 33:23.7 [102] 00:20.6 [12] 26:47.7 [100]
103 113 BUDÍNSKÁ Hana 1986 sestry Budinské 1:14:53.3 0:27:03.2 10:53.4 [98] 02:09.1 [102] 32:38.9 [101] 00:29.8 [40] 28:42.1 [106]
104 103 KUTIČKOVÁ Otakara 1970 1:14:55.3 0:27:05.2 10:48.1 [97] 01:32.2 [74] 35:04.3 [104] 00:30.4 [41] 27:00.3 [101]
105 121 KARASOVÁ Marcela 1978 X-Fit Stone´s 1:15:36.2 0:27:46.1 09:43.9 [69] 02:24.3 [105] 34:09.7 [103] 01:46.0 [106] 27:32.3 [103]
106 125 SAKSUNOVÁ Otakara 1992 1:16:14.0 0:28:23.9 09:55.9 [76] 01:23.6 [61] 36:02.5 [106] 00:29.4 [37] 28:22.6 [105]
55 MALÝ Petr 1990 X-Fit Stone´s DNF 10:41.3 [-] 11:37.9 [-]
77 ČEMUS Daniel 1999 DNF 12:02.5 [-] 13:52.3 [-] 42:40.4 [-] 43:16.2 [-]

P # Jméno Roč. Klub Čas Ztráta plavání D1 cyklistika D2 běh
1 17 KOHOUTEK Pavel 1988 SK Vyžlovka 0:47:50.1 0:00:00.0 08:40.6 [30] 00:26.4 [1] 22:04.6 [5] 00:26.2 [25] 16:12.3 [2]
2 31 POLÍVKA Petr 1963 0:48:11.3 0:00:21.2 06:48.4 [1] 00:42.1 [7] 21:54.4 [2] 00:36.3 [42] 18:10.1 [17]
3 49 JÍLEK Michal 1972 0:48:28.9 0:00:38.8 08:01.0 [13] 00:41.5 [5] 22:19.9 [8] 00:41.7 [54] 16:44.8 [5]
4 11 JERMAN Jan 1989 0:48:57.3 0:01:07.2 07:54.8 [9] 01:09.1 [28] 21:59.7 [4] 00:34.5 [37] 17:19.2 [8]
5 95 MICHALIČKA David 1980 TK Radošovice 0:49:17.0 0:01:26.9 08:47.6 [34] 00:41.5 [5] 22:33.5 [9] 00:34.9 [39] 16:39.5 [3]
6 29 PELÁK Martin 1963 0:49:32.6 0:01:42.5 07:30.8 [4] 00:31.5 [2] 21:53.4 [1] 00:22.7 [15] 19:14.2 [31]
7 41 KREJČÍ Libor 1979 HUMPOLEC 0:49:39.4 0:01:49.3 08:50.6 [38] 00:43.7 [9] 22:48.6 [13] 00:34.2 [36] 16:42.3 [4]
8 93 SKLENÁŘ Ondřej 1990 0:49:40.8 0:01:50.7 08:35.8 [27] 01:03.5 [21] 23:28.1 [17] 00:57.8 [75] 15:35.6 [1]
9 7 MULLER Martin 1968 0:50:07.5 0:02:17.4 08:21.9 [21] 00:59.6 [18] 22:36.9 [10] 00:30.5 [32] 17:38.6 [11]
10 21 MACHOVSKÝ Jiří 1986 0:50:15.7 0:02:25.6 08:12.8 [16] 01:00.4 [19] 21:55.9 [3] 00:46.2 [61] 18:20.4 [21]
11 23 BUJNOVSKÝ David 1989 SK Zlatá 0:50:46.9 0:02:56.8 08:00.2 [12] 01:09.1 [28] 23:47.7 [19] 00:17.3 [4] 17:32.6 [10]
12 26 MOCEK Karel 1988 0:51:06.8 0:03:16.7 07:48.9 [8] 00:54.9 [14] 23:24.7 [16] 00:39.3 [47] 18:19.0 [20]
13 3 HABINA Martin 1986 SK SRALAS 0:51:20.7 0:03:30.6 08:22.8 [22] 00:52.8 [12] 23:05.1 [14] 01:00.2 [77] 17:59.8 [16]
14 16 NEJTEK Petr 1987 0:51:29.7 0:03:39.6 08:35.0 [26] 01:07.4 [25] 22:43.5 [12] 00:43.3 [57] 18:20.5 [22]
15 34 POLÍVKA Tomáš 1970 0:51:39.5 0:03:49.4 07:34.4 [5] 00:51.9 [11] 22:39.8 [11] 00:48.7 [62] 19:44.7 [34]
16 12 KARAS Ladislav 1989 0:52:43.1 0:04:53.0 08:48.8 [36] 01:13.2 [36] 24:59.3 [30] 00:25.9 [24] 17:15.9 [7]
17 6 LINHART David 1985 SK Pták Škvorec 0:52:52.7 0:05:02.6 07:27.6 [2] 00:49.9 [10] 25:14.5 [34] 00:43.9 [58] 18:36.8 [23]
18 33 KUBÁT Jan 1989 0:52:59.1 0:05:09.0 07:55.6 [10] 01:19.4 [44] 23:36.3 [18] 00:29.4 [31] 19:38.4 [33]
19 2 PAVLŮ Dušan 1974 EtriatlonTeam 0:53:00.9 0:05:10.8 08:13.5 [18] 01:34.9 [62] 24:33.5 [27] 00:50.8 [68] 17:48.2 [13]
20 9 BRÁDLE Jan 1962 Energy Team 0:53:11.8 0:05:21.7 08:08.9 [15] 01:08.1 [27] 24:24.0 [26] 00:37.5 [44] 18:53.3 [26]
21 66 VOKÁL Pavel 1983 0:53:40.3 0:05:50.2 08:59.2 [40] 02:07.3 [78] 24:10.0 [25] 00:40.4 [50] 17:43.4 [12]
22 27 KOLPEK Václav 1976 0:53:40.5 0:05:50.4 07:48.0 [7] 01:13.0 [35] 24:58.0 [29] 00:41.5 [53] 19:00.0 [27]
23 1 MÁŠA Daniel 1974 Six Monkeys 0:54:05.0 0:06:14.9 11:02.8 [76] 01:07.3 [24] 22:08.5 [6] 00:42.5 [55] 19:03.9 [29]
24 39 STUDENÝ JaromÍr 1970 0:54:17.4 0:06:27.3 08:37.1 [28] 01:40.2 [66] 25:17.9 [36] 00:31.2 [34] 18:11.0 [18]
25 87 HAVEL Michal 1990 ForCrossFitters Garage 0:54:24.3 0:06:34.2 09:26.0 [47] 01:22.3 [48] 23:55.7 [22] 00:37.0 [43] 19:03.3 [28]
26 5 JURKA Zdeněk 1979 0:55:03.8 0:07:13.7 08:46.5 [32] 01:14.4 [37] 23:52.1 [21] 00:37.6 [45] 20:33.2 [40]
27 25 ŠVARCBACH Michal 1970 KNC 0:55:16.5 0:07:26.4 08:43.7 [31] 01:09.8 [30] 24:00.1 [23] 00:17.7 [5] 21:05.2 [48]
28 10 KOPÁČEK Michal 1980 Nakupka.cz 0:55:36.3 0:07:46.2 07:38.6 [6] 00:54.9 [14] 23:48.5 [20] 00:34.8 [38] 22:39.5 [66]
29 60 DUFEK Václav 1987 X-fit Stone’s 0:55:38.1 0:07:48.0 10:42.8 [72] 01:00.9 [20] 26:00.2 [41] 00:23.1 [18] 17:31.1 [9]
30 72 ŠTÍPEK Viktor 1975 0:55:53.9 0:08:03.8 10:15.7 [65] 00:53.0 [13] 23:17.1 [15] 00:49.2 [63] 20:38.9 [41]
31 54 DRÁB Miroslav 1986 0:55:56.5 0:08:06.4 08:32.9 [25] 01:42.2 [69] 27:25.9 [53] 00:25.0 [22] 17:50.5 [15]
32 78 JÍLEK Petr 1977 0:56:01.0 0:08:10.9 08:18.3 [20] 01:59.8 [76] 24:54.8 [28] 00:43.1 [56] 20:05.0 [37]
33 19 HUSÁK Tomáš 1986 0:56:09.9 0:08:19.8 08:47.0 [33] 01:29.4 [57] 22:11.8 [7] 00:53.5 [71] 22:48.2 [69]
34 24 KUBRICHT Martin 1975 SK Vyžlovka 0:56:27.8 0:08:37.7 10:00.9 [59] 01:11.2 [31] 24:06.8 [24] 00:15.8 [3] 20:53.1 [47]
35 28 ŠILHAVÝ Šimon 1999 SK Slavia 0:56:28.0 0:08:37.9 07:28.1 [3] 01:03.7 [22] 29:54.1 [75] 00:50.3 [66] 17:11.8 [6]
36 65 ZELO Tomáš 1987 0:56:36.6 0:08:46.5 08:31.2 [24] 01:12.9 [34] 25:01.6 [32] 01:10.6 [80] 20:40.3 [43]
37 75 MALÝ Pavel 1987 X-Fit Stone´s 0:56:51.2 0:09:01.1 10:13.2 [63] 00:39.7 [4] 25:51.1 [39] 00:17.7 [5] 19:49.5 [35]
38 30 ŘÍHA Milan 1964 SK Depka 0:56:55.5 0:09:05.4 08:13.2 [17] 01:20.3 [45] 27:01.5 [47] 01:12.0 [81] 19:08.5 [30]
39 8 KOSTKA Rudolf 1989 SK Vyžlovka 0:57:09.5 0:09:19.4 09:40.8 [53] 01:06.2 [23] 27:23.4 [51] 00:19.4 [10] 18:39.7 [24]
40 45 MUSIL Michal 1990 0:57:20.9 0:09:30.8 08:14.3 [19] 01:45.5 [72] 27:23.9 [52] 00:25.2 [23] 19:32.0 [32]
41 32 KARAS Tomáš 1986 0:58:00.6 0:10:10.5 10:13.7 [64] 01:24.3 [50] 27:10.7 [50] 00:24.6 [20] 18:47.3 [25]
42 70 LANDA Martin 1989 0:58:05.2 0:10:15.1 09:33.9 [50] 01:45.6 [73] 28:15.2 [66] 00:15.4 [2] 18:15.1 [19]
43 88 MÜLLER Tadeáš 1993 ForCrossFitters Garage 0:58:08.9 0:10:18.8 09:52.5 [57] 00:35.1 [3] 26:22.4 [44] 00:27.2 [30] 20:51.7 [46]
44 36 DĚDIČ Jaroslav 1992 0:58:14.7 0:10:24.6 08:48.2 [35] 01:17.4 [39] 25:17.2 [35] 00:26.3 [27] 22:25.6 [62]
45 20 BÉBR Milan 1995 FC MAS Táborsko 0:58:22.6 0:10:32.5 10:54.5 [75] 01:36.3 [63] 27:48.5 [60] 00:13.5 [1] 17:49.8 [14]
46 92 VIEWEGH David 1993 ForCrossFitters Garage 0:58:30.3 0:10:40.2 09:42.1 [54] 01:16.6 [38] 25:00.4 [31] 00:26.8 [29] 22:04.4 [55]
47 53 KRÁKORA Jan 1976 SkiSwing 0:58:47.3 0:10:57.2 09:00.3 [42] 01:11.6 [32] 25:01.9 [33] 00:55.9 [73] 22:37.6 [65]
48 90 SORAD Petr 1970 0:58:48.8 0:10:58.7 08:50.1 [37] 01:19.1 [43] 27:36.5 [55] 00:49.2 [63] 20:13.9 [38]
49 97 KRATOCHVÍL Jiří 1982 0:59:14.3 0:11:24.2 09:02.1 [43] 00:55.3 [17] 26:15.2 [43] 00:53.3 [70] 22:08.4 [58]
50 59 VOJTÍŠEK Michal 1982 X-fit Stone’s 0:59:20.6 0:11:30.5 09:10.6 [45] 01:40.3 [67] 26:34.6 [46] 00:37.8 [46] 21:17.3 [49]
51 82 SVOBODA Jan 1965 0:59:39.5 0:11:49.4 08:39.6 [29] 01:22.8 [49] 27:58.5 [63] 00:20.2 [11] 21:18.4 [50]
52 15 TIMURA Petr 1989 Catch the Pelican! 0:59:47.1 0:11:57.0 09:55.1 [58] 01:26.6 [52] 27:07.9 [49] 00:50.8 [68] 20:26.7 [39]
53 44 MAYER Ondřej 1985 1:00:03.0 0:12:12.9 08:28.7 [23] 01:17.4 [39] 27:45.8 [57] 00:26.5 [28] 22:04.6 [56]
54 74 ŘEHÁK Tomáš 1981 1:00:08.1 0:12:18.0 09:17.9 [46] 01:29.1 [54] 26:06.9 [42] 00:57.4 [74] 22:16.8 [60]
55 85 HELMICH Zděněk 1972 1:00:15.4 0:12:25.3 10:40.4 [70] 01:24.3 [50] 25:27.3 [37] 00:21.4 [13] 22:22.0 [61]
56 42 MARUŠÁK Ondřej 1993 1:00:28.9 0:12:38.8 10:27.4 [67] 01:18.5 [42] 27:29.5 [54] 00:30.8 [33] 20:42.7 [44]
57 71 DRDA Josef 1987 1:00:39.9 0:12:49.8 09:37.4 [52] 01:21.7 [47] 25:52.9 [40] 00:18.6 [8] 23:29.3 [73]
58 14 BRYCHTA Michal 1988 Catch the Pelican! 1:01:04.2 0:13:14.1 07:58.1 [11] 01:39.2 [65] 27:37.5 [56] 00:40.6 [52] 23:08.8 [72]
59 63 DYTRYCH Jan 1976 1:01:05.3 0:13:15.2 09:30.3 [48] 02:08.5 [79] 26:28.8 [45] 00:49.3 [65] 22:08.4 [58]
60 58 IBL Tomáš 1996 1:01:21.9 0:13:31.8 11:16.0 [77] 01:12.4 [33] 28:29.6 [68] 00:19.0 [9] 20:04.9 [36]
61 22 LÍVANEC Martin 1987 1:01:23.3 0:13:33.2 08:59.4 [41] 01:07.7 [26] 28:40.2 [71] 01:04.9 [78] 21:31.1 [52]
62 76 HUSÁK Ondřej 1978 1:01:31.2 0:13:41.1 10:39.1 [69] 00:55.1 [16] 27:49.6 [61] 00:40.4 [50] 21:27.0 [51]
63 40 KADLEČEK Václav 1991 1:01:55.4 0:14:05.3 08:03.1 [14] 01:18.4 [41] 28:16.2 [67] 00:33.9 [35] 23:43.8 [74]
64 80 IBL Martin 1991 1:01:57.7 0:14:07.6 12:19.6 [81] 00:43.4 [8] 27:56.9 [62] 00:18.1 [7] 20:39.7 [42]
65 67 ČESAL Ondřej 1989 1:02:17.8 0:14:27.7 10:45.4 [74] 01:34.5 [61] 27:48.0 [59] 00:21.5 [14] 21:48.4 [53]
66 81 VAŠÍČEK Robert 1975 1:02:38.1 0:14:48.0 10:08.0 [61] 01:53.6 [75] 28:06.3 [64] 00:36.0 [40] 21:54.2 [54]
67 86 MORÁVEK Jan 1992 1:02:42.3 0:14:52.2 09:03.7 [44] 01:29.3 [56] 28:08.4 [65] 00:54.4 [72] 23:06.5 [71]
68 56 KOLÍNSKÝ Pavel 1988 X-Fit Stone´s 1:02:51.3 0:15:01.2 08:50.7 [39] 01:47.1 [74] 31:02.5 [80] 00:22.9 [16] 20:48.1 [45]
69 79 VONDRUŠKA Luboš 1954 1:02:56.5 0:15:06.4 09:32.3 [49] 02:15.1 [81] 28:39.6 [70] 00:24.7 [21] 22:04.8 [57]
70 61 NOVÁK Karol 1971 1:03:13.9 0:15:23.8 10:34.3 [68] 01:34.1 [59] 25:34.3 [38] 00:58.9 [76] 24:32.3 [77]
71 57 VOJÁČEK David 1993 1:04:12.9 0:16:22.8 09:44.1 [55] 01:21.4 [46] 29:43.1 [74] 00:39.4 [48] 22:44.9 [68]
72 13 SEDLÁČEK Miroslav 1982 Catch the Pelican! 1:04:22.0 0:16:31.9 10:12.3 [62] 02:01.4 [77] 29:11.2 [72] 00:26.2 [25] 22:30.9 [63]
73 52 LANG Jiří 1946 SK Vyžlovka 1:04:52.5 0:17:02.4 11:44.0 [79] 02:14.8 [80] 27:46.1 [58] 00:24.1 [19] 22:43.5 [67]
74 4 ENŽL Patrik 1985 SK Vyžlovka 1:05:20.0 0:17:29.9 11:32.8 [78] 01:43.8 [71] 28:37.7 [69] 00:50.3 [66] 22:35.4 [64]
75 50 ŠUBR Zdeněk 1985 1:05:46.9 0:17:56.8 10:05.4 [60] 01:31.3 [58] 29:54.6 [76] 00:23.0 [17] 23:52.6 [75]
76 18 MENCL Jiří 1990 1:06:04.9 0:18:14.8 10:25.0 [66] 01:34.3 [60] 30:01.6 [78] 01:05.1 [79] 22:58.9 [70]
77 51 KOHOUT Aleš 1977 SK Vyžlovka 1:06:11.9 0:18:21.8 09:44.7 [56] 01:41.5 [68] 29:32.8 [73] 00:43.9 [58] 24:29.0 [76]
78 64 ŠNAJDR Lukáš 1986 1:07:01.6 0:19:11.5 10:42.0 [71] 01:29.2 [55] 27:04.6 [48] 00:45.1 [60] 27:00.7 [80]
79 89 PACOVSKÝ Jan 1975 1:08:21.4 0:20:31.3 09:34.7 [51] 01:43.0 [70] 30:09.4 [79] 00:40.0 [49] 26:14.3 [78]
80 84 TRONÍČEK Jakub 1985 1:10:50.6 0:23:00.5 10:44.1 [73] 01:28.3 [53] 29:58.7 [77] 00:36.0 [40] 28:03.5 [81]
81 73 ŠIMANOVSKÝ Jiří 1964 SK Vyžlovka 1:14:23.2 0:26:33.1 12:13.4 [80] 01:37.8 [64] 33:23.7 [81] 00:20.6 [12] 26:47.7 [79]
55 MALÝ Petr 1990 X-Fit Stone´s DNF 10:41.3 [-] 11:37.9 [-]
77 ČEMUS Daniel 1999 DNF 12:02.5 [-] 13:52.3 [-] 42:40.4 [-] 43:16.2 [-]

P # Jméno Roč. Klub Čas Ztráta plavání D1 cyklistika D2 běh
1 128 STEINBACHOVÁ Běla 1985 X-fit Stone’s 0:57:00.6 0:00:00.0 09:47.5 [16] 01:05.3 [6] 24:47.1 [1] 00:39.6 [19] 20:41.1 [2]
2 111 GLAZEROVÁ Petra 1991 0:57:23.6 0:00:23.0 09:26.7 [8] 01:21.7 [10] 25:24.3 [2] 00:38.3 [18] 20:32.6 [1]
3 130 PAČANDOVÁ Dana 1971 0:59:06.2 0:02:05.6 09:35.1 [12] 00:59.4 [3] 27:27.6 [8] 00:21.8 [2] 20:42.3 [3]
4 104 HÁJKOVÁ Klára 1988 1:00:05.3 0:03:04.7 07:56.2 [2] 01:02.6 [5] 28:14.1 [12] 00:48.7 [23] 22:03.7 [6]
5 122 STÁRKOVÁ Alena 1977 1:00:17.7 0:03:17.1 09:39.4 [13] 01:48.4 [20] 27:02.0 [5] 00:29.4 [7] 21:18.5 [4]
6 127 KREJČÍŘOVÁ ML. Eva 1979 1:00:19.5 0:03:18.9 08:44.4 [4] 00:58.8 [2] 27:30.7 [10] 00:32.8 [14] 22:32.8 [10]
7 123 HASOVÁ Zuzana 1986 1:00:30.1 0:03:29.5 09:19.0 [6] 01:30.4 [15] 27:30.4 [9] 00:32.0 [12] 21:38.3 [5]
8 102 KARLACHOVÁ Jana 1968 ŘÍČANY 1:00:59.5 0:03:58.9 09:23.3 [7] 01:00.0 [4] 26:45.1 [4] 00:33.8 [15] 23:17.3 [11]
9 107 FRANKOVÁ Martina 1993 NePK 1:01:06.5 0:04:05.9 06:44.8 [1] 01:48.6 [21] 29:57.0 [15] 00:23.3 [3] 22:12.8 [7]
10 129 ŠUSTOVÁ Lenka 1990 1:02:07.0 0:05:06.4 09:54.9 [17] 00:53.1 [1] 26:12.7 [3] 00:32.3 [13] 24:34.0 [16]
11 105 TOMANÍKOVÁ Markéta 1988 1:02:35.1 0:05:34.5 09:18.5 [5] 01:36.7 [17] 27:09.4 [6] 00:42.5 [21] 23:48.0 [14]
12 112 KLUZOVÁ Stanislawa 1986 1:04:15.5 0:07:14.9 10:06.6 [20] 01:14.3 [9] 27:15.5 [7] 00:58.6 [24] 24:40.5 [17]
13 124 HÜBNEROVÁ Dana 1986 1:04:59.3 0:07:58.7 09:41.1 [14] 01:22.8 [11] 29:56.2 [14] 00:25.9 [4] 23:33.3 [12]
14 126 SÝKOROVÁ Eva 1986 SkiSwing 1:05:11.9 0:08:11.3 08:32.6 [3] 03:01.1 [25] 30:35.8 [18] 00:34.4 [16] 22:28.0 [8]
15 116 TESAŘÍKOVÁ Jindřiška 1968 1:05:13.0 0:08:12.4 10:38.0 [21] 01:25.1 [14] 27:50.2 [11] 00:48.1 [22] 24:31.6 [15]
16 118 MRÓZKOVÁ Dorota 1985 1:05:14.3 0:08:13.7 10:47.4 [22] 01:07.4 [7] 30:19.5 [16] 00:28.2 [6] 22:31.8 [9]
17 119 DOUBKOVÁ Kateřina 1984 sestry Budinské 1:06:34.1 0:09:33.5 10:00.0 [19] 01:25.0 [13] 30:57.5 [20] 00:27.7 [5] 23:43.9 [13]
18 110 VYHLÍDALOVÁ Nikol 1993 1:07:50.5 0:10:49.9 11:17.6 [25] 01:39.5 [18] 29:11.6 [13] 00:21.1 [1] 25:20.7 [19]
19 114 BENEŠOVÁ Veronika 1987 1:07:50.6 0:10:50.0 09:29.4 [10] 01:54.5 [22] 30:55.5 [19] 00:41.2 [20] 24:50.0 [18]
20 101 JURKOVÁ Eva 1974 1:08:23.1 0:11:22.5 09:30.1 [11] 01:09.9 [8] 30:32.0 [17] 00:30.5 [11] 26:40.6 [21]
21 120 DOUBRAVOVÁ Hana 1985 1:12:44.1 0:15:43.5 09:28.6 [9] 01:44.9 [19] 35:19.9 [24] 00:34.5 [17] 25:36.2 [20]
22 113 BUDÍNSKÁ Hana 1986 sestry Budinské 1:14:53.3 0:17:52.7 10:53.4 [24] 02:09.1 [23] 32:38.9 [21] 00:29.8 [9] 28:42.1 [25]
23 103 KUTIČKOVÁ Otakara 1970 1:14:55.3 0:17:54.7 10:48.1 [23] 01:32.2 [16] 35:04.3 [23] 00:30.4 [10] 27:00.3 [22]
24 121 KARASOVÁ Marcela 1978 X-Fit Stone´s 1:15:36.2 0:18:35.6 09:43.9 [15] 02:24.3 [24] 34:09.7 [22] 01:46.0 [25] 27:32.3 [23]
25 125 SAKSUNOVÁ Otakara 1992 1:16:14.0 0:19:13.4 09:55.9 [18] 01:23.6 [12] 36:02.5 [25] 00:29.4 [7] 28:22.6 [24]

P # Jméno Roč. Klub Čas Ztráta plavání D1 cyklistika D2 běh
1 17 KOHOUTEK Pavel 1988 SK Vyžlovka 0:47:50.1 0:00:00.0 08:40.6 [33] 00:26.4 [1] 22:04.6 [5] 00:26.2 [29] 16:12.3 [2]
32 78 JÍLEK Petr 1977 0:56:01.0 0:08:10.9 08:18.3 [22] 01:59.8 [98] 24:54.8 [29] 00:43.1 [77] 20:05.0 [37]
34 24 KUBRICHT Martin 1975 SK Vyžlovka 0:56:27.8 0:08:37.7 10:00.9 [78] 01:11.2 [39] 24:06.8 [24] 00:15.8 [3] 20:53.1 [50]
40 8 KOSTKA Rudolf 1989 SK Vyžlovka 0:57:09.5 0:09:19.4 09:40.8 [66] 01:06.2 [29] 27:23.4 [58] 00:19.4 [10] 18:39.7 [24]
58 74 ŘEHÁK Tomáš 1981 1:00:08.1 0:12:18.0 09:17.9 [50] 01:29.1 [68] 26:06.9 [44] 00:57.4 [97] 22:16.8 [67]
77 81 VAŠÍČEK Robert 1975 1:02:38.1 0:14:48.0 10:08.0 [81] 01:53.6 [96] 28:06.3 [75] 00:36.0 [57] 21:54.2 [59]
81 61 NOVÁK Karol 1971 1:03:13.9 0:15:23.8 10:34.3 [88] 01:34.1 [75] 25:34.3 [40] 00:58.9 [100] 24:32.3 [92]
82 57 VOJÁČEK David 1993 1:04:12.9 0:16:22.8 09:44.1 [70] 01:21.4 [55] 29:43.1 [87] 00:39.4 [66] 22:44.9 [78]
85 52 LANG Jiří 1946 SK Vyžlovka 1:04:52.5 0:17:02.4 11:44.0 [104] 02:14.8 [103] 27:46.1 [68] 00:24.1 [22] 22:43.5 [77]
90 4 ENŽL Patrik 1985 SK Vyžlovka 1:05:20.0 0:17:29.9 11:32.8 [103] 01:43.8 [89] 28:37.7 [81] 00:50.3 [89] 22:35.4 [74]
93 51 KOHOUT Aleš 1977 SK Vyžlovka 1:06:11.9 0:18:21.8 09:44.7 [71] 01:41.5 [86] 29:32.8 [86] 00:43.9 [79] 24:29.0 [90]
102 73 ŠIMANOVSKÝ Jiří 1964 SK Vyžlovka 1:14:23.2 0:26:33.1 12:13.4 [105] 01:37.8 [81] 33:23.7 [102] 00:20.6 [12] 26:47.7 [100]

P # Jméno Roč. Klub Čas Ztráta plavání D1 cyklistika D2 běh
1 31 POLÍVKA Petr 1963 0:48:11.3 0:00:00.0 06:48.4 [1] 00:42.1 [3] 21:54.4 [2] 00:36.3 [12] 18:10.1 [4]
2 49 JÍLEK Michal 1972 0:48:28.9 0:00:17.6 08:01.0 [4] 00:41.5 [2] 22:19.9 [4] 00:41.7 [15] 16:44.8 [1]
3 29 PELÁK Martin 1963 0:49:32.6 0:01:21.3 07:30.8 [2] 00:31.5 [1] 21:53.4 [1] 00:22.7 [6] 19:14.2 [9]
4 7 MULLER Martin 1968 0:50:07.5 0:01:56.2 08:21.9 [8] 00:59.6 [6] 22:36.9 [5] 00:30.5 [9] 17:38.6 [2]
5 34 POLÍVKA Tomáš 1970 0:51:39.5 0:03:28.2 07:34.4 [3] 00:51.9 [4] 22:39.8 [6] 00:48.7 [17] 19:44.7 [10]
6 2 PAVLŮ Dušan 1974 EtriatlonTeam 0:53:00.9 0:04:49.6 08:13.5 [7] 01:34.9 [16] 24:33.5 [11] 00:50.8 [20] 17:48.2 [3]
7 9 BRÁDLE Jan 1962 Energy Team 0:53:11.8 0:05:00.5 08:08.9 [5] 01:08.1 [8] 24:24.0 [10] 00:37.5 [13] 18:53.3 [6]
8 1 MÁŠA Daniel 1974 Six Monkeys 0:54:05.0 0:05:53.7 11:02.8 [20] 01:07.3 [7] 22:08.5 [3] 00:42.5 [16] 19:03.9 [7]
9 39 STUDENÝ JaromÍr 1970 0:54:17.4 0:06:06.1 08:37.1 [9] 01:40.2 [18] 25:17.9 [12] 00:31.2 [10] 18:11.0 [5]
10 25 ŠVARCBACH Michal 1970 KNC 0:55:16.5 0:07:05.2 08:43.7 [11] 01:09.8 [9] 24:00.1 [8] 00:17.7 [2] 21:05.2 [14]
11 72 ŠTÍPEK Viktor 1975 0:55:53.9 0:07:42.6 10:15.7 [17] 00:53.0 [5] 23:17.1 [7] 00:49.2 [18] 20:38.9 [12]
12 24 KUBRICHT Martin 1975 SK Vyžlovka 0:56:27.8 0:08:16.5 10:00.9 [15] 01:11.2 [10] 24:06.8 [9] 00:15.8 [1] 20:53.1 [13]
13 30 ŘÍHA Milan 1964 SK Depka 0:56:55.5 0:08:44.2 08:13.2 [6] 01:20.3 [12] 27:01.5 [15] 01:12.0 [22] 19:08.5 [8]
14 90 SORAD Petr 1970 0:58:48.8 0:10:37.5 08:50.1 [12] 01:19.1 [11] 27:36.5 [16] 00:49.2 [18] 20:13.9 [11]
15 82 SVOBODA Jan 1965 0:59:39.5 0:11:28.2 08:39.6 [10] 01:22.8 [13] 27:58.5 [18] 00:20.2 [3] 21:18.4 [15]
16 85 HELMICH Zděněk 1972 1:00:15.4 0:12:04.1 10:40.4 [19] 01:24.3 [14] 25:27.3 [13] 00:21.4 [5] 22:22.0 [18]
17 81 VAŠÍČEK Robert 1975 1:02:38.1 0:14:26.8 10:08.0 [16] 01:53.6 [20] 28:06.3 [19] 00:36.0 [11] 21:54.2 [16]
18 79 VONDRUŠKA Luboš 1954 1:02:56.5 0:14:45.2 09:32.3 [13] 02:15.1 [22] 28:39.6 [20] 00:24.7 [8] 22:04.8 [17]
19 61 NOVÁK Karol 1971 1:03:13.9 0:15:02.6 10:34.3 [18] 01:34.1 [15] 25:34.3 [14] 00:58.9 [21] 24:32.3 [20]
20 52 LANG Jiří 1946 SK Vyžlovka 1:04:52.5 0:16:41.2 11:44.0 [21] 02:14.8 [21] 27:46.1 [17] 00:24.1 [7] 22:43.5 [19]
21 89 PACOVSKÝ Jan 1975 1:08:21.4 0:20:10.1 09:34.7 [14] 01:43.0 [19] 30:09.4 [21] 00:40.0 [14] 26:14.3 [21]
22 73 ŠIMANOVSKÝ Jiří 1964 SK Vyžlovka 1:14:23.2 0:26:11.9 12:13.4 [22] 01:37.8 [17] 33:23.7 [22] 00:20.6 [4] 26:47.7 [22]

2014, 15. ročník

2. srpna
Počasí: jasno, teplo, 25°C

Výsledková listina

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo (+plavání) Běh / celkem Ztráta na 1.
1. 46 Miroslav Janáček 1984 3. (0:06:20) 1. (0:29:14) 1. (0:46:04) 00:00
2. 3 Petr Koňák 1986 34. (0:09:11) 5. (0:31:31) 2. (0:48:21) 02:17
3. 7 Jan Stach 1972 5. (0:06:55) 2. (0:29:57) 3. (0:50:00) 03:56
4. 51 Jan Vedral 1984 22. (0:08:47) 6. (0:31:41) 4. (0:50:09) 04:05
5. 11 Martin Pelák 1963 8. (0:07:40) 3. (0:30:47) 5. (0:50:24) 04:20
6. 1 Pavel Kohoutek 1988 32. (0:09:05) 8. (0:32:07) 6. (0:50:54) 04:50
7. 65 Jan Blažek 1984 10. (0:07:48) 4. (0:31:30) 7. (0:51:06) 05:02
8. 14 Ondřej Martínek 1976 11. (0:07:50) 7. (0:31:56) 8. (0:51:09) 05:05
9. 60 Radek Šedivý 1988 30. (0:08:59) 12. (0:32:49) 9. (0:51:13) 05:09
10. 15 Jan Bradle 1962 12. (0:07:50) 9. (0:32:14) 10. (0:51:56) 05:52
11. 30 Jan Jerman 1989 20. (0:08:41) 13. (0:32:49) 11. (0:53:10) 07:06
12. 62 Petr Sedláček 1980 13. (0:08:15) 21. (0:34:11) 12. (0:53:12) 07:08
13. 42 Tomáš Chlibec 1976 35. (0:09:14) 16. (0:33:21) 13. (0:54:18) 08:14
13. 47 Dušan Zenáhlík 1972 16. (0:08:24) 22. (0:34:15) 14. (0:54:18) 08:14
15. 21 Nejtek Petr 1987 27. (0:08:54) 10. (0:32:15) 15. (0:54:30) 08:26
16. 59 Martin Habina 1986 17. (0:08:30) 20. (0:34:10) 16. (0:54:33) 08:29
17. 36 Jindřich Tesařík 1989 33. (0:09:06) 18. (0:34:01) 17. (0:54:42) 08:38
18. 4 Zdeněk Jurka 1979 18. (0:08:31) 17. (0:33:27) 18. (0:55:31) 09:27
19. 16 Ludek Bartoň 1966 49. (0:10:22) 27. (0:35:51) 19. (0:55:45) 09:41
20. 33 Kotlář Petr 1982 53. (0:10:27) 39. (0:36:53) 20. (0:55:58) 09:54
21. 52 Lukáš Sitter 1996 42. (0:09:55) 36. (0:36:31) 21. (0:56:19) 10:15
22. 61 Šimon Šilhavý 1999 7. (0:07:27) 38. (0:36:41) 22. (0:56:23) 10:19
23. 19 Malý Pavel 1987 51. (0:10:22) 35. (0:36:30) 23. (0:56:41) 10:37
24. 45 Radek Černý 1984 1. (0:05:43) 11. (0:32:38) 24. (0:56:54) 10:50
24. 48 Ondřej Franek 1991 4. (0:06:30) 26. (0:35:47) 25. (0:56:54) 10:50
26. 17 Milan Říha 1964 26. (0:08:53) 28. (0:35:53) 26. (0:57:04) 11:00
27. 26 Michal Vojtíšek 1982 24. (0:08:49) 29. (0:36:00) 27. (0:57:22) 11:18
28. 49 Michal Švarcbach 1970 21. (0:08:46) 19. (0:34:08) 28. (0:57:43) 11:39
29. 56 Jan Cabadaj 1994 2. (0:05:55) 15. (0:33:15) 29. (0:58:01) 11:57
30. 31 Ladislav Karas 1989 46. (0:10:14) 42. (0:37:25) 30. (0:58:08) 12:04
31. 32 Tomáš Karas 1986 55. (0:10:29) 45. (0:37:44) 31. (0:58:15) 12:11
32. 40 Tomáš Hartman 1990 41. (0:09:53) 24. (0:35:02) 32. (0:58:41) 12:37
33. 57 Martin Kubricht 1975 54. (0:10:27) 31. (0:36:15) 33. (0:58:44) 12:40
34. 20 Michal Šmíd 1982 29. (0:08:56) 37. (0:36:31) 34. (0:58:50) 12:46
34. 13 Pavel Kraus 1989 23. (0:08:48) 41. (0:37:06) 35. (0:58:50) 12:46
36. 58 Jan Čeleda 1980 39. (0:09:36) 33. (0:36:29) 36. (0:58:52) 12:48
37. 22 Marek Pokorný 1972 6. (0:07:22) 30. (0:36:00) 37. (0:59:14) 13:10
38. 9 Petr Jílek 1977 19. (0:08:40) 32. (0:36:25) 38. (0:59:17) 13:13
39. z16 Jana Karlachová 1968 10. (0:09:37) 5. (0:37:36) 39. (0:59:29) 13:25
40. z14 Petra Glazerová 1991 8. (0:09:14) 1. (0:36:53) 40. (0:59:34) 13:30
41. 24 Petr Malý 1990 47. (0:10:18) 46. (0:37:45) 41. (0:59:41) 13:37
42. 18 Soběslav Losos 1964 50. (0:10:22) 34. (0:36:29) 42. (1:00:04) 14:00
43. 23 Václav Dufek 1987 60. (0:11:06) 56. (0:40:27) 43. (1:00:06) 14:02
44. z5 Jana Polanecká 1985 13. (0:08:49) 2. (0:37:21) 44. (1:00:12) 14:08
45. z8 Alena Dutková 1988 5. (0:09:04) 3. (0:37:23) 45. (1:00:23) 14:19
46. z15 Andrea Sýkorová 1988 6. (0:09:06) 7. (0:38:35) 46. (1:00:25) 14:21
47. 8 Miroslav Holík 1967 40. (0:09:45) 43. (0:37:30) 47. (1:01:17) 15:13
48. 29 Petr Zikmund 1985 28. (0:08:56) 51. (0:39:03) 48. (1:01:19) 15:15
49. 35 Pavel Čihák 1988 25. (0:08:49) 23. (0:34:59) 49. (1:01:21) 15:17
50. 54 Tomáš Husák 1986 31. (0:09:03) 25. (0:35:31) 50. (1:01:27) 15:23
51. 50 Miroslav Sitter 1966 62. (0:11:19) 55. (0:40:22) 51. (1:01:41) 15:37
52. 41 Robert Vašíček 1975 57. (0:10:38) 50. (0:38:54) 52. (1:01:44) 15:40
53. 64 Daniel Čemus 1999 63. (0:11:32) 59. (0:42:09) 53. (1:01:54) 15:50
54. 34 Lukáš Saksun 1995 36. (0:09:22) 53. (0:39:07) 54. (1:02:03) 15:59
55. z11 Klára Drdová 1986 7. (0:09:11) 8. (0:38:58) 55. (1:02:04) 16:00
56. 6 Karol Novák 1971 38. (0:09:35) 44. (0:37:32) 56. (1:02:24) 16:20
57. 43 Jiří Trojan 1997 14. (0:08:20) 40. (0:37:02) 57. (1:02:43) 16:39
57. z13 Eva Krejčířová 1979 2. (0:08:49) 4. (0:37:26) 58. (1:02:43) 16:39
59. 12 Ondřej Česal 1989 52. (0:10:24) 54. (0:39:16) 59. (1:03:14) 17:10
60. 37 Josef Drda 1987 48. (0:10:20) 47. (0:37:46) 60. (1:03:32) 17:28
61. 5 Aleš Kohout 1977 43. (0:09:55) 52. (0:39:05) 61. (1:03:35) 17:31
62. 55 Tomáš Řehák 1981 44. (0:10:06) 48. (0:38:53) 62. (1:03:53) 17:49
63. 28 Martin Ibl 1991 64. (0:11:50) 60. (0:42:14) 63. (1:03:55) 17:51
64. 38 Miroslav Dráb 1986 37. (0:09:26) 62. (0:43:04) 64. (1:04:47) 18:43
65. z18 Radka Kakešová 1976 14. (0:10:10) 10. (0:40:11) 65. (1:04:58) 18:54
66. 44 Jaroslav Velechovský 1981 58. (0:10:47) 49. (0:38:53) 66. (1:05:15) 19:11
67. 27 Tomáš Ibl 1996 56. (0:10:32) 63. (0:43:13) 67. (1:05:38) 19:34
68. z7 Eliška Kohoutková 1991 3. (0:09:00) 6. (0:38:24) 68. (1:05:51) 19:47
69. z4 Jindřiška Tesaříková 1968 16. (0:10:32) 9. (0:39:56) 69. (1:06:44) 20:40
70. 10 Jiří Lang 1946 65. (0:11:50) 57. (0:41:39) 70. (1:06:48) 20:44
71. 63 Jiří Šimanovský 1964 59. (0:10:50) 61. (0:42:56) 71. (1:06:57) 20:53
72. z3 Eva Jurková 1974 9. (0:09:29) 11. (0:40:52) 72. (1:07:19) 21:15
73. 25 Jakub Mrázek 1977 61. (0:11:12) 58. (0:41:57) 73. (1:08:30) 22:26
74. z2 Michaela Čiháková 1986 11. (0:09:43) 15. (0:43:32) 74. (1:08:41) 22:37
75. z1 Magdaléna Kotková 1986 17. (0:11:36) 16. (0:44:38) 75. (1:11:14) 25:10
76. z12 Andrea Nováková 1989 12. (0:09:57) 12. (0:41:44) 76. (1:12:57) 26:53
77. z10 Anna Marešová 1990 1. (0:06:54) 13. (0:42:29) 77. (1:14:42) 28:38
78. z9 Eliška Trojanová 2001 4. (0:09:03) 14. (0:43:01) 78. (1:18:05) 32:01
79. z17 Zuzana Erbenová 1966 15. (0:10:32) 17. (0:47:07) 79. (1:20:22) 34:18
80. 2 Michal Kopacek 1980 9. (0:07:42) 14. (0:33:05) 80. (DNF)
81. 53 Milan Bušek 1972 15. (0:08:23) 64. (DNF) 81. (DNF)
82. 39 Jakub Janda 1975 45. (0:10:10) 65. (DNF) 82. (DNF)

2013, 14. ročník

27. července
Počasí: jasno, horko, 28°C

Výsledková listina

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo (+plavání) Běh / celkem Ztráta na 1.
1. 16 Miroslav Janáček 1984 2. 0:29:46 0:48:10 00:00
2. 22 Petr Koňák 1986 0:32:55 0:50:02 01:52
3. 30 Martin Les 1979 0:31:50 0:50:44 02:34
4. 20 Pavel Kohoutek 1988 15. 0:33:35 0:51:10 03:00
5. 44 Jiřík Malý 1953 0:34:10 0:51:20 03:10
6. 54 Petr Sedláček 1980 5. 0:33:24 0:51:30 03:20
7. 34 Jan Stach 1972 3. 0:31:30 0:51:54 03:44
8. 26 Martin Krátký 1979 1. 0:33:13 0:52:43 04:33
9. 8 Tomáš Chlibec 1972 0:33:10 0:52:58 04:48
10. 6 Milan Bušek 1972 8. 0:32:00 0:53:24 05:14
11. 45 Tomáš Adámek 1990 0:34:00 0:53:26 05:16
12. 35 Jan Šelepa 1988 17. 0:33:18 0:53:38 05:28
13. 28 Jan Kykal 1984 0:35:30 0:53:40 05:30
14. 15 Ivan Houžvička 1968 7. 0:33:16 0:53:42 05:32
15. 23 Michal Kopáček 1980 4. 0:32:10 0:53:58 05:48
16. 53 Pavel Čapek 1970 6. 0:33:14 0:55:12 07:02
17. 36 Jakub Ševčík 1987 10. 0:33:12 0:55:40 07:30
18. 11 Jiří Fousek 1988 0:36:10 0:55:58 07:48
19. 1 Michal Švarcbach 1970 12. 0:34:05 0:56:10 08:00
20. 51 David Najman 1979 0:34:37 0:56:20 08:10
21. 62 Čestmír Hrdinka 1967 0:36:32 0:56:22 08:12
22. 49 Jindřich Tesařík 1989 0:36:12 0:56:24 08:14
23. 42 Dušan Zenáhlík 1976 0:36:14 0:56:45 08:35
24. 24 Rudolf Kostka 1989 0:36:52 0:58:06 09:56
25. 56 Jakub Janda 1975 13. 0:35:08 0:58:25 10:15
26. 43 Martin Kubricht 1975 0:37:18 0:59:23 11:13
26. 27 Jarda Kus 1971 18. 0:36:30 0:59:23 11:13
28. 40 Petr Timura 1989 0:37:50 0:59:50 11:40
29. 13 Jan Hába 1980 0:35:50 1:00:00 11:50
30. 3 Veronika Chvátalová 1991 9. 0:36:42 1:00:02 11:52
31. 2 Nataša Chvátalová 1961 11. 0:37:35 1:00:03 11:53
32. 52 Andrea Chrpová 1971 0:39:50 1:00:32 12:22
33. 14 Miroslav Holík 1967 0:36:50 1:00:45 12:35
34. 47 Zdeněk Helmich 1972 0:36:34 1:01:23 13:13
35. 48 Tomáš Řehák 1981 0:38:45 1:01:35 13:25
36. 25 Ladislav Koucký 1988 0:38:00 1:02:22 14:12
37. 57 Robert Sviták 1973 0:35:54 1:02:45 14:35
38. 18 Zdeněk Jurka 1974 16. 0:35:40 1:02:54 14:44
39. 37 David Šimůnek 1983 0:41:10 1:03:00 14:50
40. 32 Karol Novák 1971 0:36:32 1:03:10 15:00
41. 50 Aleš Kohout 1977 0:40:00 1:03:25 15:15
42. 59 Jiří Lang 1946 0:41:12 1:03:50 15:40
43. 5 Barbora Švarcbachová 1996 14. 0:36:40 1:05:30 17:20
44. 12 Ondřej Gabriška 1985 0:42:40 1:06:10 18:00
45. 46 Václav Čokrt 1959 0:42:25 1:06:53 18:43
46. 55 Jakub Petriska 1991 0:42:38 1:08:23 20:13
47. 60 Jiří Šimanovský 1964 0:46:50 1:10:45 22:35
48. 7 Daniel Čemus 1999 0:45:46 1:12:13 24:03
49. 9 Stanislav Duben 1979 0:43:59 1:12:42 24:32
49. 61 Robert Vašíček 1975 0:45:05 1:12:42 24:32
51. 58 Petr Tryner 1972 0:45:30 1:18:55 30:45
nedok. 29 Patrik Lébl 1990 defekt nedok.

2012, 13. ročník

28. července
Počasí: jasno, slabý vítr, 25°C

Výsledková listina

Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo (+plavání) Běh / celkem Rozdíl
1. Švarcbach Michal 1970 1. 0:31:33 0:52:28
2. Fousek Jiří 1988 3. 0:32:26 0:53:25 00:57
3. Hába Jan 1980 0:31:40 0:54:37 02:09
4. Bureš Stanislav 1980 0:32:12 0:55:30 03:02
5. Kostka Rudolf ml. 1989 0:36:16 0:55:57 03:29
6. Tesařík Jindřich 1989 0:32:28 0:56:18 03:50
7. Jesenský Daniel 1974 0:34:35 0:57:20 04:52
8. Havlíček Tomáš 1987 2. 0:34:52 0:57:40 05:12
9. Řehák Tomáš 1981 0:35:40 0:58:10 05:42
10. Kohout Aleš 1977 0:37:30 1:01:07 07:49
11. Bitter Aleš 1988 0:35:55 1:01:09 07:51
12. Sviták Robert 1973 0:35:02 1:02:54 10:26
13. Janda Jakub 1975 0:37:42 1:04:31 12:03
14. Švarcbachová Bára 1996 0:35:11 1:06:10 13:42
15. Piller David 1983 0:38:52 1:07:41 15:13
16. Švarcbachová Tereza 1992 0:40:28 1:09:10 16:42
nedok. Máša Daniel 1974

2011, 12. ročník

30. července
Počasí: zataženo, déšť, 13°C

Výsledková listina

Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo Běh / celkem Rozdíl
1. Pavel Kohoutek 1988 0:31:46 0:48:40
2. Radek Sedlák 1964 1. 0:29:40 0:49:17 00:37
3. Petr Sedláček 1980 3. 0:31:40 0:49:42 01:02
4. Kykal Jan 1984 0:31:45 0:49:54 01:14
5. Švarcbach Michal 1970 0:30:40 0:52:04 03:24
6. Fousek Jiří 1988 2. 0:32:05 0:53:13 04:33
7. Řehák Tomáš 1981 0:34:50 0:54:26 05:46
8. Machálek David 1987 0:35:37 0:54:32 05:52
9. Sedláček Oldřich 1948 0:33:20 0:55:39 06:59
10. Šťásek Karel 1972 0:33:40 0:55:53 07:13
11. Hába Jan 1980 0:33:45 0:55:54 07:14
12. Bumba Karel 1991 0:33:40 0:57:03 08:23
13. Urban Martin 1977 0:34:15 0:57:45 09:05
14. Uhlíř Michal 1994 0:34:00 0:58:23 09:43
15. Kohout Aleš 1977 0:36:10 1:00:23 11:43
16. Šimanovský Jiří 1964 0:39:35 1:03:17 14:37
17. Švarcbachová Bára 1996 0:36:48 1:05:25 16:45

2010, 11. ročník

31. července
Počasí: krásně, jasno

Výsledková listina

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo Běh / celkem Rozdíl
1. Radek Sedlák 1964 0:28:18 0:47:25
2. Tomáš Houra 1996 0:31:07 0:47:51 00:26
3. Jiří Fousek 1988 0:29:55 0:49:08 01:43
4. Michal Švarcbach 1970 0:29:14 0:49:27 02:02
5. Petr Sedláček 1980 0:31:45 0:49:70 ? ?
6. Mirek Hrouda 1973 0:31:20 0:50:05 02:40
7. Rudolf Kostka ml. 1989 0:31:40 0:50:50 03:25
8. Oldřich Sedláček 1948 0:30:45 0:52:34 05:09
9. Andrea Chrpová 1971 0:34:07 0:53:16 05:51
10. Aleš Kohout 1977 0:33:01 0:53:33 06:08
11. Aleš Houra 1974 0:29:14 0:54:07 06:42
12. Tomáš Havlíček 1987 0:31:25 0:54:20 06:55
13. Karel Křepelka 1987 0:33:53 0:54:47 07:22
14. Jiří Lang 1946 0:34:11 0:55:12 07:47
15. Pavel Čihák 1988 0:30:47 0:55:13 07:48
16. Jan Nekovařík 1972 0:35:43 1:00:39 13:14
17. Lukáš Podaný 1990 0:36:46 1:00:45 13:20
18. Jiří Šimanovský 1964 0:37:44 1:02:02 14:37
19. Tereza Jandová 1979 0:40:26 1:09:18 21:53
20. Petr Hrbek 1964 0:46:33 1:13:31 26:06

2009, 10. ročník

1. srpna
Počasí: krásně, jasno, 23°C

Výsledková listina

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo Běh / celkem Rozdíl
1. Radek Sedlák 1964 0:28:46 0:49:16
2. Jiří Fousek 1988 0:30:30 0:49:22 00:06
3. Michal Dolejš 1988 0:32:00 0:50:12 00:56
4. Pavel Kohoutek ml. 1988 0:32:00 0:50:12 00:56
5. Oldřich Sedláček 1948 0:29:55 0:50:39 01:23
6. Michaela Hourová 1974 0:32:15 0:52:31 03:15
7. Michal Švarcbach 1970 0:30:36 0:52:50 03:34
8. Aleš Kohout 1977 0:32:20 0:52:51 03:35
9. Tomáš Křepelka 1987 0:30:35 0:53:22 04:06
10. Tomáš Houra 1996 0:32:30 0:53:44 04:28
11. Lukáš Podaný 1990 0:30:35 0:54:46 05:30
12. Jiří Lang st. 1946 0:33:28 0:55:28 06:12
13. Aleš Houra 1974 0:32:50 0:57:23 08:07
14. Tomáš Krejčí 1987 0:31:50 1:00:22 11:06
15. Karel Šťásek 1972 0:37:40 1:02:37 13:21
16. Jarka Švarcbachová 1967 0:37:20 1:06:15 16:59
17.-19. Filip Kolář 1975 nedokončil
17.-19. Gábina Hejtíková 1981 defekt
17.-19. Ondřej Hejtík 1987 nedokončil

2008, 9. ročník

2. srpna
Počasí: zamračeno, 20°C, občas poprchává

Výsledková listina

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo Běh / celkem Rozdíl
1. Radek Sedlák 1964 0:30:08 0:50:25
2. Jiří Fousek 1988 0:32:55 0:51:05 0:00:40
3. Pavel Kohoutek ml. 1988 0:34:35 0:51:34 0:01:09
4. Michal Švarcbach 1970 0:32:17 0:52:44 0:02:19
5. Jiří Lang nejst. 1946 0:33:42 0:54:10 0:03:45
6. Petr Čechrák 1974 0:33:40 0:55:18 0:04:53
7. Aleš Kohout 1977 0:33:38 0:56:10 0:05:45
8. Lukáš Gruber 1976 0:36:43 0:56:45 0:06:20
9. Tomáš Kučák 1987 0:37:28 0:58:02 0:07:37
10. Pavel Kohoutek st. 1961 0:34:35 0:51:34 0:01:09
11. Jarka Švarcbachová 1967 0:38:14 1:07:20 0:16:55

2007, 8. ročník

27. července
Počasí: pod mrakem, větrno, 19 °C

Výsledková listina

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo Běh / celkem Rozdíl
1. Pavel KOHOUTEK 1988 3. místo 0:52:00
2. Jaromír STUDENÝ 1970 1. místo 2. místo 0:52:19 0:00:19
3. Aleš KOHOUT 1977 2. místo 1. místo 0:53:41 0:01:41
4. Daniel PEŠKE 1972 0:57:22 0:05:22
5. Jiří ŠIMANOVSKÝ 1964 0:57:53 0:05:53
6. Zdeněk KRCHOV 1990 1:01:18 0:09:18
7. Petra Veselá 1974 1:06:06 0:14:06
8. Michal KOPECKÝ 1992 1:08:36 0:16:36

2006, 7. ročník

5. srpna
Počasí: deštivo, 15 °C

Výsledková listina

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo Běh / celkem Rozdíl
1. Oldřich SEDLÁČEK 1948 0:32:15 0:51:20
2. Martin POLESNÝ 1980 1. místo 0:32:25 0:51:55 0:00:35
3. Aleš KOHOUT 1977 3. místo 0:35:02 0:54:22 0:03:02
4. Petr SEDLÁČEK 1980 2. místo 0:36:25 0:55:45 0:04:25
5. Jiří LANG st. 1946 0:36:50 0:56:55 0:05:35
6. Jiří ŠIMANOVSKÝ 1964 0:36:15 0:58:31 0:07:11
7. Ladislav KOUCKÝ 1988 0:37:45 0:59:44 0:08:24

2005, 6. ročník

30. července
Počasí: krásně, teplo, slunečno

Výsledková listina

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo Běh / celkem Rozdíl
1. Martin CHUDO 1977 2. místo 0:31:18 0:47:35
2. Oldřich SEDLÁČEK 1948 0:34:05 0:53:25 0:05:50
3. Aleš KOHOUT 1977 1. místo 0:34:50 0:53:53 0:06:18
4. Martin KUBRICHT 1975 0:34:45 0:55:08 0:07:33
5. Pavel KOHOUTEK 1988 0:36:45 0:55:10 0:07:35
6. Zdeněk BOHATA 1960 0:34:55 0:55:19 0:07:44
7. Martin CHLÁDEK 1970 0:36:27 0:55:24 0:07:49
8. Jiří LANG st. 1946 0:36:20 0:56:14 0:08:39
9. Jiří FOUSEK 1988 0:38:35 0:59:49 0:12:14
10. Jiří ŠIMANOVSKÝ 1964 0:37:59 1:00:07 0:12:32
11. Lukáš PODANÝ 1990 3. místo 0:36:06 1:01:40 0:14:05
12. Lukáš REŠL 1988 0:37:30 1:01:43 0:14:08
13. Petra ČIHÁKOVÁ 1978 0:37:10 1:02:30 0:14:55
14. Dana ROUBÍČKOVÁ 1977 0:37:38 1:05:08 0:17:33
15. Petra BOROVANOVÁ 1977 0:43:35 1:11:18 0:23:43

2004, 5. ročník

31. července
Počasí: krásně, teplo, slunečno

Výsledková listina

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo Běh / celkem Rozdíl
1. Martin CHUDO 1977 0:29:09 0:45:13
2. Jaromír STUDENÝ 1970 2. místo 0:31:57 0:49:35 0:04:22
3. Aleš KOHOUT 1977 0:32:38 0:50:05 0:04:52
4. Pavel ŚAMAN 1963 1. místo 0:33:19 0:50:19 0:05:06
5. Oldřich SEDLÁČEK 1948 0:32:42 0:52:44 0:07:31
6. Rudolf KOSTKA ml. 1989 0:35:15 0:54:08 0:08:55
7. Zdeněk BOHATA 1960 0:34:04 0:54:17 0:09:04
8. David KANAVAL 1988 0.34:19 0:54:59 0:09:46
9. Michal ŠMÍD 1982 0:32:25 0:55:13 0:10:00
10. Vlastnimil ŠEDIVÝ 1979 0:35:30 0:55:24 0:10:11
11. Jaroslav KRÁSA 1979 0:36:16 0:55:34 0:10:21
12. Jiří LANG st. 1946 0:35:55 0:56:10 0:10:57
13. Patrik LÉBL 1990 0:35:19 0:59:26 0:14:13
14. Rudolf KOSTKA st. 1961 0:36:17 1:00:08 0:14:55
15. Aleš HOURA 1974 0:36:35 1:00:44 0:15:31
16. Michal MUSIL 1990 3. místo 0:33:19 1:03:49 0:18:36
17. Ivo ZEMAN 1948 0:38:24 1:05:31 0:20:18
Vojtěch HOLOUBEK 1986 nedokončil

2003, 4. ročník

2. srpna
Počasí: krásně, teplo

Výsledková listina

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo Běh / celkem Rozdíl
1. Martin CHUDO 1977 2. místo 0:44:05
2. Oldřich MAREK 1978 0:46:56 0:02:51
3. Petr HROUDA 1973 0:48:40 0:04:35
4. Pavel MUSIL 1963 1. místo 0:48:48 0:04:43
5. Rostislav DRTINA 1974 0:51:03 0:06:58
6. Radek SEDLÁK 1964 0:51:57 0:07:52
7. Jiří ŠIMANOVSKÝ 1964 0:52:22 0:08:17
8. Zdeněk BOHATA 1960 0:53:30 0:09:25
9. Jiří LANG st. 1946 0:54:45 0:10:40
10. Rudolf KOSTKA 1961 0:58:05 0:14:00
11. Tomáš NOVÁK 1955 0:58:13 0:14:08
12. Dana ROUBÍČKOVÁ 1977 0:59:36 0:15:31
13. Vojtěch HOLOUBEK 1986 1:01:10 0:17:05
14. Josef HOLOUBEK 1958 1:01:37 0:17:32
15. Petra ČIHÁKOVÁ 1978 1:03:35 0:19:30
16. Milan ŠMÍD 1958 1:20:43 0:36:38
Michal ROŽNÍČEK 1987 3. místo nedokončil

2002, 3. ročník

20. července
Počasí: nebylo zapsáno

Výsledková listina

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo Běh / celkem Rozdíl
1. Petr HROUDA 1973 0:06:02 0:32:00 0:49:18
2. Jan SIMANDL 1976 0:07:05 0:32:33 0:49:36 0:00:18
3. Mirek HROUDA 1973 0:06:15 0:33:37 0:52:20 0:03:02
4. Michal ROŽNÍČEK 1987 0:05:42 0:31:57 0:53:24 0:04:06
5. Martin ROŽNÍČEK 1986 0:07:33 0:33:18 0:53:40 0:04:22
6. Jiří LANG st. 1946 0:07:50 0:35:59 0:55:18 0:06:00
7. Aleš KOHOUT 1977 6:48:00 0:33:40 0:56:09 0:06:51
Radek JANEČEK 1974 nedokončil

2001, 2. ročník

28. července
Počasí: krásně, teplo

Výsledková listina

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo Běh / celkem Rozdíl
1. Oldřich SEDLÁČEK 1948 0:34:32 0:52:20
2. Michal ŠMÍD 1982 0:35:03 0:55:06 0:02:46
3. Petr HROUDA 1973 0:55:35 0:03:15
Mirek HROUDA 1973 0:55:35 0:03:15
5. Martin ROŽNÍČEK 1986 0:56:45 0:04:25
6. Jiří ŠIMANOVSKÝ 1964 0:57:02 0:04:42
7. Michal ROŽNÍČEK 1987 0:08:17 0:35:02 0:57:32 0:05:12
8. Aleš KOHOUT 1977 0:58:12 0:05:52
9. Mirek HOLÍK 1967 0:59:19 0:06:59
10. Martin KRÁSA 1976 1:02:08 0:09:48
11. Eva JAROLÍMOVÁ 1965 1:02:37 0:10:17
12. Martin KODET 1986 1:04:13 0:11:53
13. Ivo ZEMAN 1948 1:08:04 0:15:44
Jiří HOLUB 1982 0:12:40 nedokončil
Dan STÁREK 1987 nedokončil
Jaroslav KODET 1961 nedokončil
Radek JANEČEK 1974 nedokončil

2000, 1. ročník

22. července
Počasí: chladno, zima

Výsledková listina

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Plavání Kolo Běh / celkem Rozdíl
1. Jiří ŠIMANOVSKÝ 1964 0:08:27
2. Aleš KOHOUT 1977 0:08:27
3. Martin ROŽNÍČEK 1986 0:08:28
4. Jiří LANG st. 1946 0:09:17
5. Martin KRÁSA 1976 0:08:27
Dan STÁREK 1987 0:07:56 nedokončil
Martin HOUŽVIČKA 1976 0:09:34 nedokončil
Jiři EHRENBERGER 1986 nedokončil